Za romantikou do Paříže

Při vyřknutí slova romantika si spoustu žen představí především Paříž. Velkou Eiffelovu věž, na níž je opravdu těžké vyšplhat, dále romantický výhled na celé krásně osvětlené město a nemůže se zapomenout na kulturní vložku jménem Louvre, kterou je vážně nutné také navštívit.

Paříž je nejromantičtější město Evropy. Proto se není čemu divit, že se jedná o nejvíce navštěvované město, a to zejména na svátek všech zamilovaných, tedy na Valentýna. Toto místo se také volí jako časté dárky k narozeninám pro partnerky, protože zde se chce octnout každá žena, a to buď kvůli té romantice, nebo proto, že se jedná o město módy, kde je každý žena krásná, protože si to myslí především ona. Jelikož vyzařuje sebevědomím, o její kráse následně nepochybuje nikdo. Spousta mužů volí Paříž jako jejich poslední místo svobody, protože většinou zde pod Eiffelovou věží požádají svou milou o ruku a při vyřknutí svého životního „ano“ pověsí svůj společný zámek na most, který je tak obepnut všemi těžkými zamilovanými zámečky, že už skoro spadne (není se čemu divit, že už nyní je zakázáno věšet zámky na zábradlí tohoto mostu).

Jak do Paříže?

Vycestovat do Paříže je tedy nejvhodnější během nějakého výročí, které slaví pár či jeden ze zamilovaných. Nejedná se o zrovna drahou dovolenou, proto si na ni není až tak těžké našetřit. Navíc na různých internetových portálech naleznete spoustu akcí a slev, díky kterým se do tohoto města dostanete takřka za pakatel. Jen je nutné hledat.

Většinou slevový voucher nezahrnuje ubytování, proto těsně předtím, než sem zavítáte, zjistěte si nejaktuálnější, nejlepší a také hlavně volné hotely, do nichž můžete hned po příjezdu zavítat. Mnohdy se ale poštěstí a voucher zahrnuje i tuto problematiku, tudíž ubytování vám odpadne z listu starostí. Častokrát nebývá převážně jídlo v ceně, ale pokud jedete pouze na víkend, zachrání vás nejrůznější hostince a restaurace.