Blancheporte

Zásilkový obchodní dům a značka Blancheporte má na českém trhu už dlouholetou tradici, která se  datuje od roku 1967, kdy vznikl právě zásilkový obchod MAGNET Pardubice. Dnes patřím značka k nejvýznamnějším zásilkovým obchodům v České republice a má více než 350 000 stálých zákazníků. Několikrát ročně obměňuje značka svou nabídku a široký sortiment s pestrým výběrem kvalitního zboží v rámci dané sezóny a také výprodejovými slevami. Nabízí také celou řadu dalších akcí. Spokojenost zákazníků střeží mnoho školených zaměstnanců a společnost poskytuje svým zákazníkům opravdu mnohé výhody moderního zásilkového obchodu. Můžete si vybrat z módních kolekcí, spodního prádla i bytového textilu.

Blancheporte jako dostupná a pokroková značka

S francouzským nadčasovým šarmem se vám bude každý den lépe sahat do své šatní skříně. Značka Blancheporte je móda, která je k vám přivezena rovnou z romantických zákoutí a uliček úžasné Paříže. Značku naplňuje elegance, známý glanc i šarm Francouzů, charakterizují ji moderní, kvalitní a příjemné materiály a střihy. Mimo oblečení, obuv či kabelky má tato známá značka ve svém sortimentu také domácí potřeby. Oblíbeným známým modelem této značky jsou především proslulé prodloužené plavky zvané tankiny, které vždy najdete v její nabídce hned v několika módních variantách.

Značka Blancheporte a sortiment

Značka Blancheporte nabízí cenově dostupnou dámskou pánskou i dětskou módu, která může vypadat stejně dobře, jako mnohé značky luxusní. Blancheporte zaručuje perfektní vzhled za velmi dobré ceny. Ať už se jedná o svetry, kabáty, kalhoty či sukně nebo obuv, se sortimentem doplňků a  šperků, vybere si zde každý. Módní kolekce jsou pro všechny a obsahují i velké konfekční velikosti až do velikosti 62. Charakteristické je pro tuto značku pohodlí, krásné oblečení a velmi dobrý komfort. Všechny módní trendy jsou obsaženy v módních kolekcích se širokým záběrem. Naleznete zde slavnostní oblečení, kousky pro každodenní život i sportovní módu. Značka Blancheporte nabízí stále oblíbenější zboží, dámskou, pánskou i dětskou módu, šaty, svetry, kabáty, boty, plavky i spodní prádlo ve všech velikostech. Nechybí ani široká škála kabelek, doplňků a šperků.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová