Kamínky na botách jsou naprosto senzační!

Móda se mění pomalu rychleji než to proměnlivé počasí. Nedá se nikdy předem odhadnout, co bude následující sezonu trendy a co už spadne do neoblíbené „out“ zóny. Bohužel však většina lidí nerozezná, co patří do jedné a co do druhé skupiny. Nadcházející sezonu se neobjeví mnoho nového. Dominovat budou kousky, které známe z loňska, a sice roztrhané džíny, bomber bundy, dále taky oblíbené kratší topy na ramínka nebo jednoduché vzory, které nejsou kýčovitě velké. Mezi populární barvy se budou řadit ty pestré, jako je žlutá, oranžová, červená, královsky modrá a růžová. Avšak fosforové odstíny nebudou mít v šatníku místo. Pokud je tam máte, určitě je načase, abyste je vyhodili.

Tenisky, lodičky, polobotky nebo sandálky?

Co se ovšem bude řadit mezi jakýsi nový trend, jsou kamínky, jimiž ozdobíte svou obuv. Ať už se jedná o tenisky, lodičky, polobotky nebo sandálky, osaďte je třpytivými aplikacemi a budete bodovat. I když se někomu tento trend může zdát jako kýčovitý, jedná se opravdu o novinku, která zaujala ihned po uvedení na trhu své čestné místo. Pokud nechcete utrácet za blyštivé kousky v obchodech přemrštěné ceny, kupte si v bižuterii sáček s malými kamínky a nalepujte si jeden po druhém.

Nyní se také stal velký trend v tom, že si na boty lidé přilepují opravdové drahé kameny. Jednoduše mnoho lidí už neví, za co by měli utrácet, a tak se pustí do takové hlouposti, jako je toto. Stejně během sezony tenisky ochodí a na druhou sezonu si budou muset koupit nové. Ty staré poletí do koše. Ovšem nyní budou muset pracně dávat drahokamy dolů. Pokud tedy na ulici potkáte člověka, který bude hledat své kamínky, jež ztratil na botě, pomozte mu. Ten totiž určitě ztratil ze své boty drahokam. Obyčejný člověk s normálními bižuterními kamínky by se neplazil po čtyřech a nehledal jeden drobný kamínek, nemyslíte? Proto neváhejte a pomozte mu – následná odměna bude stát za to.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová