Terranova

Italská módní značka Terranova vznikla v roce 1988 v Rimini a úspěšně nabízí své rozmanité produkty a neustále rozšiřuje svůj již tak velký sortiment. Kolekce této italské módní značky Terranova se prostě dá na rozdíl od různých módních výstřelků opravdu nosit a to je to, co ji žene neustále do popředí. Vyznačuje se aktuální, cenově dostupnou módou. Vysoce charakteristickým rysem Terranova lifestyle je lehký, svěží image zahrnutý sluncem a plný života. V Terranově se prostě všichni mohou komfortně obléknout od hlavy až k patě. Terranova znamená spoustu oblíbeného oblečení pro každou příležitost.

Terranova s oblečením pro každého

Terranova
Terranova

Terranova je italská módní značka, která přesně ví, co lidé rádi běžně nosí. V tom je její hlavní síla. Neustále vymýšlí nové kolekce vysoce komfortního oblečení. Charakteristickým rysem značky Terranova lifestyle je ležérní italská móda navržena podle nejnovějšího italského designu. Budete se v ní cítit pohodlně a uvolněně. Terranova nabízí doplňky a mnoho dalšího skvělého a módního zboží za neuvěřitelněnízké ceny. Perfektní materiály podtrhují úžasné střihy, které sluší každému. Velmi pěkné oblečení jak vzhledem, tak i v kvalitě pořídíte za příznivé ceny. Nakoupí si ženy, muži i děti.

Skvělý italský design Terranova

Kdo nebyl v obchodě Terranovy nebo nekoupil nějaký kus oblečení do své šatní skříně, jakoby ani nežil. Tahle móda je velmi oblíbená pro svou ležérnost a komfortní nošení zejména kamkoliv k vodě či k moři. Takto praktické oblečení se vám bude na volný čas jistě hodit. Unosíte jej i do práce a na mnoho dalších příležitostí. Značka Terrranova nabízí dámskou, pánskou i dětskou kolekci, halenky, trička, kalhoty, šaty, svetry, mikiny, džíny, kabáty, mikiny, vesty i bundy. Vyberete si také z široké škály všech různých doplňků, jako je hezká bižuterie, šátky, šály, pásky, tašky, batůžky, kabelky a obuv.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová