Šortky? Pak jedině teplákové!

Každý sportovec má svůj daný styl. Právě podle oblékání se pozná, jaký má muž styl nebo jestli vykonává nějaký sport. Většinou nás zastraší zejména skateboardisti, kteří jsou proslulí a známí především tím, že jejich look vypadá asi takto – tričko je minimálně o číslo větší, než jeho běžná velikost, šortky jsou z opravdu lehkého materiálu a na nohou mají oblíbené kecky s rovnou podrážkou, která jim bude naprosto senzačně umožňovat to, do jaké míry jsou jejich triky skvělé. Takové volné oblečení je zkrátka jejich symbolem, díky kterému je poznáte opravdu na míle daleko.

Stejně tak poznáte například fotbalisty. Ti se poznají především tak, že nosí především tepláky všude, kam se jenom hodí, ale také kam se doslova nehodí. Milují trochu volnosti, proto volí zejména šortky, a to teplákového zpracování. K tomu pak botasky s vyvýšenou podrážkou a vak na zádech, který je pro ně také specifickým symbolem. Ovšem jediný kousek, který velmi často nosí, je v poslední době vážně stylový a najdete ho ve velké míře ve všech obchodech s oblečením pomalu i více, než běžné riflové zpracování. Tímto trendem jsou teplákové šortky, které doslova trhají rekordy v prodejnosti. I když se nehodí úplně kamkoliv, jejich pohodlnost nezná mezí, proto se není čemu divit, když jsou tak oblíbené!

Kam je nosit a kam ne?

U tohoto kousku je však nutné si uvědomit, kam se mohou a kam se nesmí nosit. Je to naprosto stejné jako s tepláky, které se také nesmí nosit všude, protože zkrátka k nějakým situacím se takové tepláky opravdu nehodí. Mezi situace, kam se nehodí tyto šortky nosit, se řadí například oslavy rodiny nebo nějaké zvláštní příležitosti, na které bychom se měli trochu vyfiknout a vzít si například smoking, oblek nebo alespoň košili se společenskými kalhotami. Vhodné jsou však tyto šortky zejména na letní dovolené, na nákup nebo jen tak k vodě.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová