Michael Kors

Značka Michael Kors je plná vrozeného nadčasového smyslu pro smyslný půvab a styl. Na trh byla uvedena v roce 1981 a poměrně rychle se rozšířila po celém módním světě. Jedinečná směs míchá trendy staré klasiky a inovovaného moderního stylu. Michael Kors tak patří mezi oblíbené značky. Nejznámější je asi díky široké kolekci kabelek, kdy si můžete vybírat z různých druhů, jako třeba kabelky na běžné nošení, kabelky do ruky i na rameno. Precizní zpracování kůže, luxusní vzhled a nadčasový design kabelek i ostatních doplňků od proslulého amerického módního návrháře si oblíbila celá řada celebrit, jako Cameron Diaz Heidy Klum nebo Michelle Obama.

Módní návrhář Michael Kors

Michael Kors
Michael Kors

Návrhář Michael Kors je jeden z dalších módních tvůrců, který svojí módou doslova žije. Vystudoval v New Yorku Fashion Institute of Technology a v 19 letech navrhl svou ucelenou první kolekci. Pak pracoval jako kreativní ředitel pro značku Celine. Zaujal zejména svou dámskou kolekcí, která nabídla velmi krásné a originální modely. Od roku 2002 navrhuje své kolekce také pro muže. V roce 2003 již vystupuje pod vlastní značkou Michael Kors. V kolekcích kabelek naleznete kabelky nadčasový design a luxusní vzhled. Kabelky značky Michael Kors jsou zářivým klenotem pro milovníky osobitého stylu.

Kabelky i oblečení Michael Kors

Móda a doplňky značky Michael Kors dokáží uspokojit požadavky nejnáročnějších zákazníků a milovníky luxusu. Styl je jedinečný, rafinovaný, vysoce osobitý a originální. Ve světě udává módní trendy. Doplňky a oblečení s oblibou nosí známé hollywoodské hvězdy a můžete je nosit i vy. Kromě osobité dámské, pánské a dětské módy tato vysoce módní značka Michael Kors nabízí také velké množství luxusních doplňků, jako jsou luxusní kabelky, krásné šperky, hodinky, boty nebo parfémy, kterých má na svém kontě více než 30. Mezi nejoblíbenější patří vůně Michael Kors Sexy Amber, v podobě svůdné kompozice tvořené kombinací santalového dřeva a bílých květin.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová