Dkny

Donna Karan New York – zkráceně DKNY. Značka, která si vybudovala své velké jméno nejen ve Spojených státech amerických, ale také po celém světě. Nejdříve se jednalo pouze o oděvní společnost, kterou založila Donna Karan v roce 1988. Módní návrhářka toužila pouze po tom, aby se její oblečení dostalo mezi lidi, po tak velkém úspěchu, který ji čekal, opravdu netoužila. Stejný zkrácený název dala pak prvnímu butiku v New Yorku, kde prodávala pouze své oblečení. Inspirovala se svou dcerou Gabby a pokoušela se zalíbit se cílové skupině zákazníků. Neměla v úmyslu zalíbit se všem, protože nikdy se nikdo všem nezavděčí. Toho si byla vědoma, a tak se tedy rozhodla ve svých kolekcích kombinovat především pohodlí a luxus. Jakýkoliv design, který utvořila, měl začínat a končit pouze na zákazníkovi. Proto se ze začátku jednalo o opravdu originální kousky, které mohl mít jen jeden člověk. V roce 1996 vstoupila se svou firmou na burzu a o pět let později ji zakoupil francouzský módní dům, který k oblečení přidal i opravdu trendy hodinky, se kterými se nyní může pyšnit nejedna žena či muž.

Dkny
Dkny

Jelikož se právě hodinky staly těmi, díky kterým se stala tato značka oblíbenou, mnoho lidí se ptá, proč jsou tyto hodinky tak skvělé. Je to zejména kvůli tomu, že svým vzhledem se nepodobají žádným jiným kouskům, a tak se tedy zákazníci mohou pyšnit opravdu originálními kousky, které nejsou podobné žádné jiné značce, Vyvarují se tak nepříjemnému srovnávání, které se skrývá především v tom, že si hodinky budou ostatní plést s jinými značkami. Díky své nadčasovosti jsou si navíc klienti jisti, že hodinky využijí častěji než pouze jednou. Jedná se opravdu o skvělou tvorbu, která je v kurzu každou sezonu v každém ročním období a během každého výstřelku módy. Móda vás tedy nikdy nemůže překvapit, že by snad udala, že takové hodinky nemůžete mít. Tento nadčasový kousek schvalovala, schvaluje a také bude schvalovat.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová