Kilpi

Značka Kilpi se specializuje na sportovní oblečení. Základem při výrobě tohoto sportovního oblečení a doplňků Kilpi je kvalita zpracování, důraz kladený na detaily a stále inovované prověřené zvolené technologie. V roce 2016 byl její sortiment rozšířen nově i o kolekci cyklistického oblečení. Potěší vás vysoce prodyšné bundy, dresy, kalhoty, kraťasy, trička a spoustu dalších doplňků, které uvítá každý nadšený cyklista. V nabídce naleznete kvalitní běžecké oblečení značky, které si zamiluje každý, kdo holduje běhání. Vysoká kvalita vás ochrání za všech okolností a můžete očekávat velmi spolehlivou ochranu před všemi vnějšími vlivy zhoršeného počasí. Pokrokový materiál Siberium prošel více než desetiletým vývojem, je založen na principu vrstvení laminátů, je pevný, vysoce prodyšný a elastický.

Oblečení Kilpi je funkční a spolehlivé

Značka Kilpi našla svou inspiraci v severu a soustředí se zejména na výrobu outdoorového oblečení a všech možných doplňků. Všechny produkty jsou testovány právě lidmi žijícími na severu, tedy jeho velkou nespoutaností, odolností, hrdostí a velkými nároky bez jakýchkoliv kompromisů. Pokud si tedy chcete zimu naprosto dokonale užít bez omezování, musíte se na ni dokonale připravit. Značka Kilpi znamená v překladu doslova finský štít, vybudovanou obranu proti drsným podmínkám, kterou v zimě potřebujete jistě i vy. Na produkty se můžete spolehnout i v těch velmi krutých zimních podmínkách, které nám často naděluje sama příroda. Čeká vás bezpečí a dokonalá ochrana.

Nekompromisní kvalita značky Kilpi

Máte-li rádi velké výzvy, užíváte si výšlap do výšek hor, utíkáte do přírody k samotě a tichu, milujete túry na běžkách nebo lyžích, oblékněte si pro chvíle odpočinku oblečení Kilpi. Zaručeně si každý vybere a přijdete na své. Tato skvělá značka outdoorového oblečení a doplňků nabízí produkty testované v těch nejextrémnějších podmínkách a připraví vás i na krutou zimu. Kompletní výbavu na zimu, ale i léto. Značka Kilpi Vhodné oblečení pro muže i ženy do města, do přírody, na sportování i chvíle relaxace a do každé situace. Spousta účelových, spolehlivých a designových overalů i bund, skvěle padnoucí kalhoty, spodní i funkční prádlo, stylové mikiny, trička, tašky i doplňky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová