Jaro/léto 2018: V módě je stále džínovina i pastelové barvy

Jarní kolekce před nějakou chvílí dorazila na pulty obchodů s oblečením. Pokud jste do obchodů ještě nezamířili, tudíž nevíte, co aktuálně „frčí“, vše prozradíme. Letošní jarní a zároveň letní kolekce nepřinesla mnoho nových kousků, spíše zůstaly v módě loňské hity. Na jednu stranu je to dobrá zpráva, protože nijak neutratíte. Jenom si je vytáhnete z hloubky vašich skříní a oprášíte.

Džínovina neumírá

Mezi stále stylové kousky se řadí ty z džínoviny. V současné době najdete na pultech obchodů mnoho džínových kousků, které si doslova zamilujete. Možná už řadu z nich máte ve své skříni. Stále moderní je džínová bunda, kterou lze kombinovat nejen s džíny, ale i s šaty či sukní. Populární zůstávají i lacláče, jež si jistě pamatujeme z dětství, protože to byly naše oblíbené kalhoty, do jejichž kapes jsme dali jakékoliv sladkosti.

Stále moderní jsou i džínové sukně. Je jedno, jestli máte zapínání na boku či vepředu, je jedno, jestli se zapínají na zip nebo na cvočky, nebojte se je ukazovat světu.

I pastelové barvy našly své stálé místo

Během zimy se do módy dostaly pastelové barvy. Nejdříve jsme si je zamilovali hlavně na bytových doplňcích, nyní jimi zpestřujeme náš šatník. Nejlépe uděláme, jestliže si koupíme oblečení ve světle žlutém, ve světlounce modrém či v narůžovělém odstínu.

Mezi naše tipy se řadí luxusní bundy v růžové a v modré barvě značky Reserved. Jsou to typické křiváky, které jsou nadčasově krásné a pohodlné.

Průsvitnost je nově v módě

Mezi nové styly se řadí hlavně průsvitnost. Většinou jsou na oblečení průsvitná ramínka, která i z obyčejného topu dělají elegantní kousek. Velice často mají šaty průsvitná záda nebo trička mají průsvitné rukávy.

Ať už si koupíte jakýkoliv kousek s průsvitnými prvky, neuděláte krok vedle. Takové kousky lze kombinovat jak s ležérním stylem, tak s elegantností.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová