Evona

Obyvatelé Chrudimi musí být zejména hrdí na jednu ze svých společností, která právě sídlí na tomto pozemku. Nejvýznamnějším chrudimským podnikem je jistě v obuvnické a především v textilní výrobě firma Evona, která sídlí v tomto městě už nějaký ten pátek, konkrétně od roku 1879. Jedná se opravdu pěknou řadu let, kdy toto město obohacuje svými úspěchy. Nejdříve se mělo jednat především o kvalitní obuv, ale v následujících letech tato výroba přešla spíše k textilní výrobě. Ovšem nesetkáte se s klasickými druhy oblečení, ale s funkčním prádlem, punčochami, legínami a jinými podobnými věcmi. I když tato firma měla i své slabší chvilky, stejně se roku 1903 mohla pyšnit titulem obuvnické firmy „největší v Rakousku“. V té době však měla pouze tři sta padesát zaměstnanců. Tento počet se řádně zvětšoval a nyní v současnosti najdete zaměstnanců hotové kopy. Úspěch se samozřejmě zlepšoval také – především u dámského obyvatelstva. Proč by si přeci kupovali nekvalitní silonky a ponožky, které jim vydrží sotva jeden večer, když si mohou koupit mnohem kvalitnější typy právě v Chrudimi či na jejich e-shopech.

Jen tak se nepřetrhnou!

Jistě jste i vy letos zamířili na nějaký z velmi oblíbených plesů a chtěli jste okouzlit svým neokoukaným vzhledem. Dámy si určitě koupily skvělé nové šaty, nové lodičky, navštívili kadeřnický i kosmetický salon a udělaly si nehty. Jenže nakonec tak dobrý vzhled, který chtěly udělat, nebyl tak dobrým, protože se jednoduše přetrhly punčochy a ošklivé oko způsobilo, že si lidé zapamatovali pouze chloupky, které z oka koukaly ven, protože si žena ve spěchu a při velkých přípravách nestihla oholit nožky. Někdy se zkrátka koupě kvalitních punčoch či silonek vyplatí, a to zejména při tak velkých událostech, mezi které se právě řadí třeba plesová sezona. Právě proto je tu značka Evona, která vždy nabízí ty nejkvalitnější kousky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová