Desigual

Desigual
Desigual

Španělská značka Desigual vznikla v roce 1984 a byla založena švýcarským návrhářem Thomasem Meyerem. Jejím charakteristickým a na první pohled rozpoznatelným znakem jsou výstřední až divoké, pestře barevné oděvy a doplňky, které překypují optimismem a dobrou energií. Odvážné propojení použitých barev, etno a patchworkové vzory, zajímavé vyšívaní, designové zdobení a opravdu mnohdy překvapující design způsobují, že vedle žádné kolekce Desigual nelze jen tak projít bez povšimnutí. Pokud máte rádi originální oblečení, móda je pro vás tak trochu hrou a vyjádřením stylu vaší osobnosti, značka Desigual se vám jistě zalíbí a bude pro vás dobrou volbou.

Pestrá značka Desigual

Rodištěm značky Desigual je Barcelona, která nabízí veselé modely oblečení, kvalitní obuvi i doplňků. Pestré barvy se u Desigualu objevují ve všech možných, ale i nemožných kombinacích, s různými potisky, které se jinde neobjevují vůbec nebo jen na malých plochách. Zdobí je třeba i náramky nebo náušnice. Značka Desigual své oděvy hýřící barvami prodává v mnoha zemích světa. Většina lidí nosí konzervativní tmavé barvy a tyto kousky skvěle vyniknou. Celý brand Desigual prodává své produkty doslova po celém světě a zaměstnává už více než 3 000 lidí. Jde o obrovské množství vysoce kreativních lidí pohromadě. Všichni hýří optimistickými barevnými návrhy, ze kterých vyvstanou extravagantní kousky, jako kabáty, tílka, letní šaty na ramínka či boty na platformě ve zbrusu inovovaném designu.

Desigual jako značka plná optimismu.

Desigual
Desigual

Značka Desigual je známá také díky svým provokativním reklamám a nebojí se smyslně odhalených těl, ale i provokativních sloganů. Protože značka Desigual nabízí opravdu veselou a výraznou moderní módu pro ženy, ale i muže a děti, a vyrábí také různé pestré doplňky, není hned tak pro každého. Rozhodně vám ale udělá život veselejším. Každý její model je naprosto jedinečný svým střihem i těmi nejmenšími detaily v podobě výšivky či aplikace zdůrazňující originalitu. Každá nová kolekce této značky je zcela odlišná a jedinečná od té minulé, i když vždy nese charakteristické prvky. Pro značku jsou charakteristické kombinace nezvyklých vzorů a barev. Značka Desigual nabízí zejména dámské, pánské i dětské oblečení, dámskou i pánskou obuv, dětské boty, tašky, kabelky, šperky, stylové doplňky, kosmetiku i vůně.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová