Alpina

Roku 1980 byli všichni němečtí obyvatelé velmi překvapeni, když ji do poštovní schránky přiletěl katalog pro sportovní veletrh ISPO. Tato kolekce byla totiž jakýmsi prvním výstřelem do prázdna nyní už velmi proslulé a známí značky Alpina. Lidé ještě netušili, že tento výrobce lyžařských a cyklistických doplňků se během několika let vyšplhá k těm nejvýznamnějším. V současnosti je Alpina jedničkou na pěti evropských trzích, a to konkrétně v Německu, Itálii, Rakousku, Švýcarsku a Slovinsku.

Její výrobky se řadí do dvou období, a sice do jakýchsi sezon. Během zimních měsíců jsou produkty specializovány na lyžařské helmy, brýle, chrániče páteře a jiné potřebné vybavení, které by nemělo chybět v základním vybavení žádného lyžaře či snowboardisty. Během léta se setkáte s řadou sportovních, ale také samozřejmě i moderních brýlí, které jsou prodávány v pětatřiceti zemích celého světa. Proč jsou právě brýle značky Alpina tak vyhledávané? Zejména proto, že má vynikající vlastnosti! Díky neotřelému designu si můžete být jisti, že si koupíte opravdu nadčasové sluneční brýle, které vás ochrání před nepříjemnými slunečními paprsky nejednu letní sezonu. Jistě vás mohou zaujat zejména také proto, že je propagují velmi známý sportovci, mezi které patří například Didies Cuche nebo Björn Kircheisen. Ovšem není to pouze o těch zahraničních hvězdách, i čeští závodníci toto provozují. Jedná se zejména o Nikolu Kučerovou, vynikající skicrossařku.

I cyklisté si přijdou na své!

Samozřejmě ani na ty, kteří milují kolo a celou zimu se těšili na chvíli, kdy ho konečně budou moci vytáhnout z komory a rozjet se opět po dlouhé cyklostezce, se nezapomíná. Alpina je také skvělým výrobcem přileb na kolo a chráničů. Cyklisté tedy budou ochráněni před možnými upadnutími. Přilba je opravdu důležitá hlavně nyní, když jsou řidiči čím dál více nezodpovědnější.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová