Zvýšená podrážka dominuje na většině moderní obuvi

Módních novinek je na módní dálnici opravdu habaděj. Jelikož se ukázalo, že letošní trendy barva bude zelená, mnoho lidí se rozhodlo kupovat všechny věci přesně do této barvy. Není se čemu divit, když se na ulicích setkáváte především s velkou řadou žen, které mají oblečené ten samý odstín zelené barvy, a sice vojensky zelenou. Právě tento odstín totiž letos boduje a ještě bodovat také bude. Samozřejmě dbejte na to, abyste ho dobře kombinovali. Mimo jiné se však na módní dálnici vyskytly spousty kousků, které sklidily během chvilky abnormální úspěchy. Jedná se zejména o džíny, které jsou u kotníku viditelně odstřižené, dále jsou to například metalově stříbrné bundy bomber nebo například také stále se rozšiřující zavazovací topy, i když ty jsou pro řadu žen jen velký krok vedle.

Velkých novinek jsme se však dočkali také v oblasti obuvi. I boty si prošly jakousi revolucí, ve které zvítězily především polobotky, a to ne v obyčejné černé barvě, ale v té metalově stříbrné. Kovové barvy tedy letos vedou, stejně jako vojensky zelený odstín. Samozřejmě v první řadě je nutné dbát na vhodnou kombinaci, bez které to opravdu nepůjde.

Boty s vysokou podrážkou trhají rekordy v prodejnosti!

Mezi další novinky v oblasti obuvi se však řadí také boty, které mají opravdu vysokou podrážku. Už to nejsou pouze tenisky, které se pyšní vyvýšenou podrážkou kvůli kvalitnímu běhu, ale nyní jsou to už i polobotky, které jsou vyvýšené rovnoměrně, nikoli jen na patách. Tyto polobotky jsou však opravdu vkusné a je jen otázka času, kdy se vysoká podrážka projeví například i u balerín. Letní oblíbenou obuv zvanou sandálky to totiž už taky postihlo. Ovšem i v tomto případě, to je nutné podotknout, se jedná o velmi stylové zpracování. Pakliže botám na vysoké podrážce nevěříte, zkuste si je vzít alespoň na jeden den. Vždyť právě obdivné pohledy druhých vás přemluví, abyste je nosili opravdu často.