Žralok – nejvhodnější zvíře pro pány

O žralokovi ví každý své. Jedná se o mořské živočichy, se kterými by se málokdo rád setkal. Nejedná se ale jen o živé tvory, také se můžete setkat se žraločí značkou. Le Shark je velmi oblíbenou převážně pánskou značkou, která dominuje svým malým žraločkem přichyceným na každém kousky oblečení. Je to něco jako mít aligátora značky Lacoste na botě. Stejný pocit za stejné peníze. Pánové ale mohou mít jedinečný pocit, protože budou mít nějakou značku, kterou dámy mít nemohou.

Jelikož se blíží jaro, jistě budou i muži chodit po nejrůznějších obchodních centrech, aby si zakoupili nové už trošku lehčí kousky na teplejší počasí. Určitě se budou shánět po bundách. Volte jednoznačně moderní kousky a vyhněte se ošklivým koženkovým věcem. Raději sáhněte po bundě bomber, která je oblíbená i v mužském světě a oslní naprosto pokaždé.

Také si udělejte zásobu mikin. Jarní rána jsou stále ještě hodně chladná, proto se nevyplatí chodit ven pouze v krátkém rukávě. Říká se, že první jarní dny jsou pro naši imunitu jedny z nejnebezpečnějších, proto nehazardujte se svým zdravím. Podvečer během jarních měsíců bývá taktéž velmi chladný.

Není žralok jako krokodýl

Nakupte si také dostatečnou zásobu oblíbených košilí. Ty jsou totiž vždy vhodnou volbou na jakoukoli událost. Kárované typy volte na posezení s přáteli u hokeje a piva, ty klasičtější vezměte s sebou na večeři s partnerkou. Do kina nebo jen do obchodu si pak zvolte typ, který vám sedí lépe. Zde už záleží pouze na vaší libosti. S košilí ovšem budete vždycky „in“ a nikdy s ní neuděláte krok vedle. Perfektně se sladí k jakýmkoli džínům. Kárované verze laďte například k roztrhaným džínům, ty kvalitnější vypasované volte raději ke společenským kalhotám. Vyvarujte se opačné kombinaci. Chcete přeci působit moderně, ne zmateně a nevkusně. Ženy touží po mužích, kteří mají styl, nikoliv odvahu vzít si něco, co už je dávno „out“.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová