Znamení zvěrokruhu, která se řadí k nejvíce naivním. Patříte mezi ně? 

Prozrazovat své datum narození se někdy vyplácí a jindy také ne. Mnozí lidé si totiž mohou odvodit naše znamení, což o nás prozradí velké věci. Nejen, jakými jsme milenci nebo jak se ke konkrétním věcem stavíme, ale také mohou prozradit, zdali jsme nebo nejsme naivními lidmi. Ano, astrologové mají o této stránce člověka jasno. O jakých znameních si myslí, že jsou naivní? 

Berani 

Narodili jste se v druhé polovině března, případně v první půlce dubna? Řadíte se mezi Berany a z pohledu astrologů patříte mezi naivní znamení zvěrokruhu. Největší problém podle nich nastává v okamžiku, kdy se Berani zamilují. Jsou často zamilovaní až po uší a obvykle si nedávají na nic pozor. I když jim okolí říká, že by si na partnera měli dávat pozor, ignorují to a později litují, že okolí neuposlechli.  

Dalo by se tedy říct, že Berani jsou naivní hlavně co se týče vztahů. Zejména když spadnou poté takzvaně „do chomoutu”, šlápnou ještě více na plyn a brzda je něco, co je jim neznámé.  

Kozoroh 

I když jsou Kozorozi velmi praktickým znamením zvěrokruhu, stejně tak jsou velmi realističtí, zároveň se astrologové domnívají, že jsou velmi naivní. Mají totiž tendenci vidět v lidech jenom to nejlepší a to špatné naopak zazdívat.  

Jsou velmi náklonní a když se zamilují, zamilují se skutečně pořádně. Dodávají tomu druhému finanční zajištění, pocit stability, vidí budoucnost a nepolevují ve své vidině.  

Ryby 

Mezi naivní znamení zvěrokruhu patří také Ryby, které sice slibují, že se nenechají oklamat, ale nakonec vstoupí znovu do té stejné řeky. Jinými slovy dávají lidem velice často příležitosti k tomu, aby s nimi manipulovali.  

Mluvíme o velmi citlivém znamení zvěrokruhu, které má navíc tendenci vidět v lidech pouze to nejlepší. Chtějí důvěřovat své intuici, věnují pozornost řeči těla, vnímají tón hlasu druhého. Nakonec to jsou však Ryby, se kterými je velmi často manipulováno. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová