Zkuste místo náhrdelníku náušnice

Mnoho žen se zaměřuje na své doplňky, když si vybírají každodenní outfit. Bohužel někdy nenajdou to pravé, i když mají náhrdelníků hromadu. Častokrát se však zaměřují právě a pouze na řetízky a náhrdelníky a zapomínají na jiné kousky, které jsou naprosto úchvatné pro rozzáření každodenního looku. Jedná se především o unikátní náušnice, kterých má jistě ve své šperkovnici každá žena opravdu hromadu. Náušnice skvěle doladí všední a nudné looky, i když se tomu většina žen brání.

Perličky už se moc nenosí!

Mezi ty nejoblíbenější druhy náušnic patří jednoznačně perličky. Svou jemností nikdy ničemu neuškodí, protože si jich mnohdy ani nevšimneme. Pro mnohé ženy jsou právě tyto druhy náušnic skvělé hlavně proto, že pocit, že mají nasazené náušnice, je naprosto uspokojuje. Ovšem už se nejedná o takový velký trend, jako tomu bylo třeba před rokem. Nyní dominují masivní kousky.

Když se řeknou masivní šperky, většina žen si představí mohutné náhrdelníky všech barev, které můžou lehce koupit přes různé internetové portály, jako je třeba Ebay.com, za zlomek ceny. Většinou se totiž masivní náhrdelníky dají koupit v obyčejných prodejnách za velké ceny, a tak dají ženy raději přednost měsíčnímu čekání a padesáti korunám, než koupi ihned a utracení tří set. Na dobré věci si zkrátka je dobré počkat, a tak se nemůžeme divit, když na pultech obchodů stále masivní náhrdelníky zůstávají. Bohužel si pod masivními šperky ženy nepředstaví náušnice, jež jsou nyní mnohem více trendy než například právě ony zmiňované náhrdelníky nebo náramky. Pokud jste chodili na plesovou sezonu, jistě jste si tohoto kousku všimli hned na několika ženách. Většinou se jednalo o kombinaci s šatami na ramínka, protože právě v této kombinaci masivní šperk úžasně vynikl. Když máte holá ramena i krk, není nic lepšího, než abyste spojili své části těla jednoduchým, ale zároveň hodně výrazným doplňkem. Náhrdelník je sice skvělý, ale pokud máte načesané vlasy nahoru, volte jednoznačně právě náušnice, jež vyniknou mnohem více. Pokud si zvolíte delší typy, uděláte nejlépe.