Zkuste letos zvolit sandálky ve zlaté či stříbrné

Letní sezona se k nám už pomalu hrne, vždyť nám začaly už krásné jarní teploty, a tak se můžeme brzy těšit na hřejivé léto, které se většinou nese ve znamení těch nejoblíbenějších letních dobrodružství. Každé takové letní dobrodružství k sobě však potřebuje potřebné přátele, díky kterým bude dovolená o mnohem lepší, než jsme původně předpokládali. Měli byste se zaměřit zejména na oblíbené zahraniční destinace, protože ty pravé české dovolené jste jistě už zažili. Pokud zamíříte například do Itálie nebo do Španělska, jistě se budete chtít projít a poznat zdejší kulturu. K té ale potřebujete nějaký skvělý look, kterým oslníte tamější obyvatelstvo. Zkuste tedy zaujmout především svými skvělými boty, které nebudou žádné jiné než velmi oblíbené sandálky. Riskněte je však nyní ve zlaté nebo ve stříbrné barvě, protože právě tyto dvě barvy lomcují veškeré žebříčky v módní oblasti.

Nekombinujte zlatou a stříbrnou dohromady!

Vždy však dbejte na to, aby tato obuv byla buď stříbrná, nebo zlatá. Nikdy je nekombinujte dohromady, a to ani tehdy, máte-li stříbrné náramky či jiné šperky a zlatou obuv. Přesně takové detaily pak kazí váš skvělý look a nikdy pak nedosáhnete sto procent, ale pouze nějakých osmdesáti sedmi. Samozřejmě se nemusíte bát, že byste takový kousek nenašli na pultech v obchodech. Už nyní se tam totiž vyskytují velké množství přesně této podoby trendy sandálků. Zkrátka příprava na léto se nemá nikdy podceňovat, a tak se není čemu divit, když začíná už teď – na začátku jara. Samozřejmě i jaro se může nést ve znamení sandálků, pokud teploty půjdou nahoru jako doposud. Nakonec si dovolenou stihnete udělat dříve než v červenci a se sandálky se ukážete mnohem dříve než za čtvrt roku.

Pokud vás však tyto dvě metalové barvy nezaujaly, zkuste si koupit sandálky pestrých barev. O pestrosti je totiž nejen léto, ale také i předešlé jaro, a tak budete dominovat těmto obdobím s naprostou grácií a pompou.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová