Zkuste baleríny se špičatou špičkou

Móda si každé roční období přináší své nejnovější trendy, které jistě musíte mít vždy ve svém šatníku nebo i botníku. Mnohdy přináší pro dané období naprosto nesympatické kousky, které nemůžete nikdy vynosit, ale jindy se vám naprosto trefí do vkusu, kdy se rozhodnete, že si koupíte dokonce stejný kousek, a to hned v několika barvách. Módní cesta je tedy naprosto nevyzpytatelná. Někdy se stane, že si jdete koupit pouze halenku, ale místo halenky skončíte s třemi páry bot a s kabelkou, kterých máte opravdu habaděj. Mnohdy se však stane, že se jdete jen tak mrknout do obchodu a vyjdete s naprostým kvantem nového zboží, které rádo putuje přímo do vaší skříně do vašeho botníku. Jindy se stane, že potřebujete kupu věcí, ale nenaleznete vůbec nic. I takové situace jsou, ale nikdy se nestanou, pokud zamíříte kupovat baleríny. Těch je totiž nyní plný pult v obchodech, kde se kupuje nejen obuv. V různých barvách a v různém provedení najdete velkou řadu oblíbených botiček, které jsou určeny přímo pro takové hezké dny, jako jsou nyní v současné době u nás.

Volte baleríny, které mají špičatou špičku – ty jsou totiž nejmodernější

I v balerínách se rok co rok móda pěkně vyřádí. Vždy najde mnoho způsobů, jak dané baleríny vylepšit, jak je inovovat, jaká barva u nich bude daný rok dominovat. Nyní se nejedná o způsoby, jak baleríny vypadají, ale jedná se především o zpracování a tvar. Kam se hrabou neoblíbené kulaté baleríny, které byly navíc vždy ozdobeny nevkusnou stejně barevnou tenkou mašličkou, která stejně vždy odpadla. Nyní si volte jednoznačně pouze ty, které mají špičatý tvar. Jejich špička se tedy tvaruje do trojúhelníku či kuželu a právě tyto baleríny jsou nejlepší. Špičatý tvar navíc nedominuje pouze u tohoto druhu bot, ale také u lodiček nebo polobotek. Jedná se zkrátka o trend, který nemá obdoby!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová