Kdo získal ocenění v kategorii fashion Blogerka 2017?

Letošní anketu Czech Blog Awards 2017, kterou jste mohli sledovat živě na televizi Óčko, nebo být osobně přítomni v hotelu Hilton, v sobotu 18. 11. opět podpořilo mnoho fanoušků a známých osobností. Tato anketa se v České republice stává více a více oblíbenou. Jde o ocenění blogerů, kteří svým obsahem mají co říct veřejnosti, a hlavně teenegerum, kteří tvoří většinové zastoupení fanoušků.

Czech Blog Awards se dělí na několik kategorií, jednou z hlavních je Blogerka roku, tato kategorie má svá odvětví. My se dnes zaměříme na  fashion Blogerky.

Který blog se pyšní prvním místem?

Už před pěti lety, kdy tato soutěž začala, ovládly příčku prvního místa sestry Lucie a Nicol. Na svém blogu  A Cup Of Style se zabývají módou, oblečením, trendy, ale snaží se také zabruslit do jiných témat. Například nabízí zajímavé tipy na vaření, dárky k vánocům apod.

Sesterské duo je od samého začátku velmi silné, nejspíš pro svou přirozenost, krásu a inteligenci. Jsou to prostě holky, které se v dnešním světě hledají už jen velmi obtížně. Proto také mají mnoho fanynek, ale i fanoušků. V letošním ročníku Chzech Blog Awards opět zazářily a obsadili první příčku.

Další nominovaní v kategorii Fashion:

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová