Zara

Značka Zara patří mezi největší světoznámé mezinárodní módní společnosti. Jejím vlastníkem je v současné době Inditex, což je jedna z největších distribučních skupin na celém světě. Hlavním cílem tohoto jedinečného obchodního modelu zahrnujícího svěží a originální design, výrobu, distribuci i konečný prodej prostřednictvím rozsáhlé sítě mnoha maloobchodů je právě zákazník. Španělská značka Zara je charakterizována jak móda, která má srdce, a je to na ní vidět. Oblíbenou španělskou značku Zara zná opravdu asi každý. Představuje ve velkém módním průmyslu již dlouhou dobu opravdový pojem.

Módní značka Zara

Módní značka Zara nabízí svou vysoce stylovou módu pro ženy, muže i děti. Oblečení Zara a Zara Kids je opravdu známé již po celém světě. Kamenné prodejny se nachází především v nákupních centrech. Značka čerpá ze své dlouholeté historie. První obchod značky Zara otevřel ve městě La Coruňa v roce 1975 Španěl Amancio Ortega Gaona. Svou pílí a prací se později stal jedním z nejbohatších lidí na celém světě. Jeho životní příběh také inspiroval i mnoho autorů knih. Tato oblast, kde se nachází město, je proslulá výrobou mnoha druhů textilu a oděvů. K tomuto odvětví tíhnul Ortega již od mala. Nedokončil ani svou střední školu a brzy začal pracovat v módním krámku jako pomocník. Měl velký talent, a proto se později se stal vedoucím a zkušenosti využil při založení již vlastní společnosti právě s názvem Confecctiones GOA. Ta se od začátku zaměřovala zejména na luxusní spodní a noční prádlo. V České republice začala značka Zara působit v roce 2001.

Značka Zara obléká a baví

Zara
Zara

K luxusnímu prádlu přišlo i další exklusivní oblečení, které na trhu tehdy opravdu chybělo. Tudy vedla cesta k úspěchu. Značka Zara prodává módu, která je kvalitní, elegantní, slušivá, komfortní, pohodlná a přitom cenově dostupná. Zara móda se opravdu v mnohém odlišuje od své konkurence. Oblečení značky Zara je symbolem vkusu, smyslné elegance a vysoké kvality s precizním zpracováním. Zboží se neustále mění v závislosti na aktuálních módních trendech. Největší předností je právě originalita a osobitost všech modelů s vysokou flexibilitou zpracování nových kolekcí. Vznikají v krejčovských dílnách v severním Portugalsku. Nechte se tedy inspirovat módou vhodnou pro celou rodinu, ale i pro ty nejmenší řadou Zara Kids. Značka Zara nabízí především dámské, pánské i dětské oblečení, spodní i noční prádlo, dámskou i pánská obuv, dětské boty, tašky, kabelky a doplňky, šperky i hodinky.