Žádost o ruku, jakou by si přála každá! 3 tipy, jak na to

Žádost o ruku může někdy být naprosto spontánní a nečekaná. Jindy se zase připravuje dlouhé týdny. Jak si budete přát, aby proběhnul váš slavný den? Chcete na jeho konci slyšet sladké ANO?  

Za svitu tisíců světýlek 

Požádat ženu o ruku, to chce pořádný kus odvahy. Jistě už přemýšlíte, jak na to. Nemělo by se rozhodně jednat o žádnou tuctovou záležitost. Pomoci vám mohou třeba ohňostroje. Právě za svitu tisíců světel se můžete vyznat ze své lásky. Nebo si nachystejte romantický večer a až svou milovanou požádáte o ruku, odpalte svatební ohňostroje. Tento kouzelný moment si zamilujete oba dva a budete se k němu s láskou vracet ve svých vzpomínkách.  

Udělejte velké gesto 

Co byste řekli tomu překvapit svou partnerkou nečekaným výletem? Můžete ji vzít na eurovíkend do města, které si již dlouho přála navštívit. Nebo se podívat do místa, které skutečně miluje. Vydáte se na hory, nebo na pláž? Mějte připravený prstýnek a počkejte si na ten správný okamžik. V místě, které je pro ni tak významné, se vám snadno podaří ji oslovit. Nezapomeňte si udělat první fotku do vašeho společného alba.  

I v domácím prostředí se můžete blýsknout 

Nemáte momentálně finanční možnosti pro cestu do zahraničí? To přeci vůbec nevadí. Dokonalou romantiku si přeci užijete i u sebe doma. Nachystejte si playlist, který vaše milovaná miluje. Připravte krásnou večeři a rozhodně nešetřete květy. Celou místnost vyzdobte květinami a mějte připraveny také romantické svíčky. Jako program v televizi si po žádosti o ruku můžete pustit video ze společných fotografií. Vaše milovaná bude žasnout, kolik jste si dali s přípravami práce. Není přeci důležité, kde jste, ale že jste spolu.  

Žádost o ruku má každá žena spojenou s romantikou, nebo alespoň s maximálním snažením oslovit ze strany muže. Co byste řekli na ohňostroj, výlet, nebo dokonalou večeři v bytě plném květin?  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová