Wayfarer

Značka Wayfarer již od roku 2009 obléká všechny muže i ženy, kteří dovedou náležitě ocenit originální osobitý styl a hledají stále něco jiného a neotřelého, co podtrhne jejich osobnost. Tedy ty, co se hned tak s něčím nespokojí. Každý začátek je složitý a tato značka také začínala v malém sortimentu a velmi skromně. Jak rostly stále nové zkušenosti v oblasti světa módy, přesunuly se z malé dílny do stabilního sídla v městě Havířově. Zde již rozjela značka Wayfarer svůj business na plné obrátky. V tomto momentě již nic nebránilo rozšiřovat sortiment a pracovat na zkvalitňování komfortu. Dnešní sortiment je velmi ucelený a pestrý.

Wayfarer a bezpečný nákup

Značka Wayfarer naprosto chápe způsob dnešního prodeje i potřeba zboží před zaplacením vyzkoušet. Tyto možnosti společnost nabízí ve svých. E-shop této značky již funguje i mimo Českou republiku, na Slovensku, ve Slovinsku, v Chorvatsku a Maďarsku a neustále rozšiřuje své pole působnosti, kdy v následujících letech plánujeme rozšířit prodej i v dalších mnoha evropských státech. Tato značka je vysoce kreativní a velmi hravá. Podporuje mimo jiné i zábavu i radost ze života. Současně se umí svými kousky oblečení i doplňků i výrazně odlišit od všech standardních norem.

Wayfare, značka neomezených možností

Z velkého sortimentu a nabídky Značky Wayfarer si vyberou vyznavači všech moderních stylů i módních směrů. Milovníci streetwearu, klienti milující nadčasovou klasiku, všichni co mají rádi konzervativní a formální styl, ale i ty co vsázejí na smyslnou eleganci. Této značce rozhodně nechybí ani vlastní autorská tvorba s jasnou rozeznatelností.  V nabídce značky Wayfarer najdete dámské a pánské oblečení, kvalitní obuv, doplňky, kabelky, tašky, šperky i hodinky. V širokém sortimentu naleznete trička, halenky, košile, kalhoty, bundy, kabáty či spodní a noční prádlo.