Jak vyrobit roztrhané džíny

Roztrhané džíny jsou letošním opravdu velkým trendem, který nesmí promeškat žádná žena ani žádný muž. Jedná se o naprostý fenomén ve světě módy, do kterého však řada z nás minulý rok ještě nechtěla jít. Odrazující byla především obrovská cena. Roztrhané džíny jsme totiž mohli koupit minimálně za tisíci korunu, což bylo pro nás naprosto nepřijatelné. Proto jsme raději volili klasické džíny za pětistovku a byli jsme spokojeni s tím, co jsme měli. Ovšem potom se móda rozhodla, že roztrhané džíny budou to jediné, co se bude nosit. Proto se tedy mnoho žen nakonec umoudřilo a koupilo si i za velkou cenu tento moderní hit. Jistě nelitovaly až dodnes. Nyní je totiž plný internet návodů a tipů, jak si takové skvělé džíny vyrobit i v pohodlí domova a jak za ně neutratit takřka ani korunu, protože vždy vyhrabeme ze skříně nějaké džíny, které jsme dlouho nenosili a které bychom jistě ani v budoucnosti neunosili. Proč by tedy měly ležet jen tak ve skříni, když z nich můžete vykouzlit skvělý kousek v hodnotě tisíci korun?

Kolena ven!

Nejjednodušší způsob, jak si ze starých džínů udělat trendy džíny, je skrytý pouze ve dvou šmicích nůžkami. Džíny s odhalenými koleny jsou totiž jistý trend, který se zkrátka neomrzí. Není se čemu divit, když se staly tak velmi populární, vždyť si je doma dělá už takřka každá žena! Chce to jen nakreslit si čáru, která bude odpovídat místům střihu, a šmikneme. Potom trochu vytaháme nitky, aby to vypadalo, že se o nové šmiknutí nejedná – bude to vypadat profesionálněji a jako z obchodu.

Díry po celém obvodu džínů

Druhý kousek je už poněkud složitější. Jedná se o ty dražší džíny, které si však můžeme tak vytvořit doma. Stačí si pouze nastřihat pár děr při sobě, vytaháme to, co se nám nelíbí a nitky trochu odhalíme. Nevystřihávejte si do džínů čtverce nebo jiné obrazce, neutvořili byste krásné trhance, které jsou přece dnes to hlavní, proč si džíny ženy kupují. Tedy samozřejmě nejen ženy, ale také pánové.