Výprodeje v mnoha obchodech s nábytkem!

Léto je typické roční období, na které se většinou těšíme z důvodu letních dovolených, které jsou našim největším ročním odpočinkem. Je nutné poznamenat, že mnoho lidí má sbaleno kufry na svou vysněnou dovolenou už od poloviny února, protože se opravdu tak na dovolenou těší. Je to však extrém, který není nutný. Skvělé nabídky cestovních agentur se začínají rozjíždět až kolem konce května, proto bychom s ukvapenými dovolenými měli rozhodně ještě počkat. Potom si najdeme nějaké last minute zájezdy, které na nás zbudou a které nakonec budou to nejlepší, co jsme si jenom mohli pod letní dovolenou v zahraničí představit.

Mnoho lidí má však léto spjaté nejen s dovolenou a s koupáním, které je opravdu na denním pořádku, protože horké letní dny si nevyžadují nic jiného, ale rozhodně tu existuje taky skupina lidí, především žen, které se těší na výprodeje. Výprodeje se však netýkají jenom oblečení, jak si myslí řada mužů, ale týkají se především nábytku, elektroniky a také potravin. Výprodeje jsou totiž symbolem začátku léta, to rozhodně musíte uznat!

Co všechno jde do slev?

Největší slevy se registrují především v obchodních řetězcích, které prodávají nábytek. Mohli jsme se setkat se slevami už v tak levné IKEI, dále také se výprodeje přemísťují i do jiných obchodů s nábytkem různých značek. Do slev jdou i kuchyně nebo koupelny. Mimo jiné se chystají slevy například v Datartu, kde najednou koupíte elektroniku za zlomek ceny! Pokud však nakupujete nejraději na internetu, pak i tam se můžete těšit na hromadu slev.

Slevy začali na začátku května, a to konkrétně v IKEI, pokračovat však budou první vlny v obchodech s oblečením, které jsou naplánovány na konec června, ovšem další dvě větší vlny přijdou až kolem poloviny července. Výprodeje se však ve velkém nahrnou právě v červenci, kdy se můžeme těšit na unikátní nízké ceny až do poloviny srpna!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová