Jak vybrat ty správné plavky pro letošní léto?

Teploty každým dnem dosahují skoro třiceti stupňů Celsia, což znamená, že už se k nám pomalu, ale jistě řítí plnou rychlostí léto, což je oblíbené období mnoha z nás. Především se na toto roční období těší školáci a studenti, protože právě jim startují začátkem července dvouměsíční letní prázdniny, kdy je nemusí žádná škola trápit a kdy mohou naprosto vypnout svůj mozek.

Ovšem i pro pracující lidi je toto období především o odpočinku, protože právě během léta se řada z nás vydává na dovolené někam do zahraničí či do rodné země, aby na chvilku také vypnuli celé své tělo a jenom odpočívali. Zahraniční destinace jsou mnohem oblíbenější, než klasické české dovolené v horách, protože přece jenom jiné země mají něco, čím se Česká republika chlubit nemůže, a sice moře. Právě moře je pro většinu z nás symbolem odpočinku, relaxace a nekončícího spánku, během kterého se rok co rok spálíme, protože na nás sluníčko nepřestává svítit.

Pokud se i vy chystáte na zahraniční dovolenou, měli byste se zaměřit na vybavení, které s sebou povezete. Většinou se jedná o obměnu a doplnění šatníku, protože nic není horšího, než si vzít jenom jedno tričko a jedny šortky, které stejně během prvního dne zašpiníte. Především ženy si dbají na tyto nákupy na léto, a tak se v obchodních domech už během června setkáte s bandami kamarádek, které se jen tak vydaly koupit si nové kousky pro nadcházející dovolenou. Většinou se neúprosně shání šaty nebo sukně. Největším problémem ale nakonec jsou plavky, protože ty se každým rokem mění a každá žena by chtěla být stylová a trendy. Většinou jsou ty nejlepší kousky hned vyprodané, proto se řada žen dívá i po kouscích na internetu. Jenže po jakých střizích plavek by se žena tak měla dívat?

Barevnost bude v létě vítězit!

Pokud chcete spadat do skupiny žen, která se vyznačuje převážně tím, jak stylové střihy plavek na sobě má, je nutné se zaměřit na barevné kousky. Právě barvy totiž budou to, čím dostanete řadu mužů do kolen. Pakliže se totiž spojí barevnost plavek a vaše skvělá postava, na které jste jistě řádně dřela od vánočních svátků, pak dostanete každého muže, na něhož si ukážete. Černá barva je sice nestárnoucí, letos ovšem dominují tóny, jako je třeba zelená, růžová, červená nebo žlutá.

Vytáhněte své retro kousky z šatníku!

Určitě vám neunikl fakt, že se móda stále vrací do minulosti a vytahuje z ní kousky, které máte ve svém šatníku z dob vašeho raného mládí. Do kurzu se najednou dostaly nejen džínové bundy nebo zvonové kalhoty, ale především jednodílné plavky, jež stoprocentně máte schované hluboko v šatníku. Jestliže je najdete, pak se můžete radovat z ušetřených peněz, protože už nebudete muset pořizovat nové plavky pro letošní plavkovou sezonu. Jednodílné plavky se totiž staly opravdu moderní a oblíbené, a to v jakémkoli provedení! Ať už máte klasický střih či jiný, pokaždé s tímto kouskem v létě na koupalištích nebo na dovolené zaujmete a budete sklízet milé obdivy.

Jestliže stále hledáte v obchodech ty pravé plavky, ale nemůžete narazit na ty vaše vyvolené, měli byste sáhnout po plavkách z internetového obchodu nelaslovakova.com, kde narazíte na ty nejlepší plavky vůbec! Nejen, že se najdete barevné či jednodílné kousky, ale na své si přijdou i ty, které preferují klasické dvojdílné zpracování v jakýchkoli barvách.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová