Jak vybrat spodní prádlo

Spodní prádlo hraje opravdu důležitou roli v životě žen i mužů. Nosíme jej každý den od rána až do večera, proto by spodní prádlo mělo být co nejkvalitnější, z dobrého příjemného materiálu a pohodlné. Vybrat si to správné je někdy dost věda. Při nákupu hraje svou roli celá řada faktorů, jako typ postavy, roční období, příležitost, pro kterou spodní prádlo budeme oblékat, ale i náš styl a vkus. Jakmile vybíráte kalhotky, dbejte na víc kritérií.

Dbejte na správný střih a materiál

Vhodně zvolený střih, který vám padne, skryje nedostatky a podtrhne krásu ženských ladných křivek. Každá žena miluje něco jiného. Jedna dá přednost klasickému střihu, druhá chce tanga, jiná chce brazilky či spodní kalhotky do pasu. Jiné kalhotky se také hodí pod různé typy oděvu. Pod legíny a upnuté kusy oděvu zvolte bezešvé kalhotky, které nebudou vidět. Při výběru kalhotek je třeba se zaměřit i na materiál. Pro celodenní nošení má obsahovat minimum syntetických materiálů kvůli riziku mykózy. Dobrou volbou je bavlna. Krajkové spodní prádlo si raději nechte pro speciální příležitosti.

Správná velikost a pěkná barva

Kalhotky vám musí opravdu dobře sedět. Určitě se vám nikde nesmí shrnovat ani zařezávat. Nezáleží jen na samotném číslování, ale jistou roli hraje také materiál. Krajka je pevnější, a pokud není elastická, může vás pak škrtit. Barva spodního prádla neovlivní vaše pohodlí. Vybrat si můžete podle svého vkusu. Pozor si dejte na velký kontrast spodního prádla a toho, co si na něj obléknete, aby neprosvítalo. Černé prádlo pod bílé oblečení jistě nevypadá dobře a raději volte béžovou, tělovou a nude barvu. Tu volte i pod bílé průhledné halenky. Dobrou službu udělá vždy prádlo hladké. Prádlo by mělo dokonale splňovat všechny vaše požadavky a korespondovat s vaší osobností a vkusem. Dbejte na to, abyste se v prádle dobře cítili právě vy. Jinak celý den nebudete ve své kůži.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová