Vlasové doplňky rozzáří umírněný účes i outfit

Správná práce s doplňky se vyplácí. K základním barvám a účesu stačí vzít jeden solitérní prvek a máme jistotu, že rozhodně nebude nuda. Co zvolit?  

Maxi sponky jsou stále trendy 

Stejně jako minulý rok, i letos frčí maxi sponky do vlasů. Jedná se o praktický doplněk, díky němuž vám nebudou vlasy padat do tváře. Zároveň ale výborně prospějete celému outfitu. Sponky s nápisy vám pomohou definovat vlastní názory. Potisky zase doplní barevnost umírněným tónům outfitu.  

Sponky s perlami jsou neodmyslitelnou klasikou k elegantním a slavnostním oděvům. Projděte si své zásoby doplňků do vlasů a rozhodně je zapojte do každodenního dění.  

Čelenky jsou pohodlné 

Některé z nás si sponky do vlasů neberou z toho důvodu, že je jemně omezují. Trochu tahají, trochu překážejí. Zkrátka někdy si je na celý den vzít nechceme. Stále je ale potřeba vyřešit nejen vlasový styling, ale také vhodný doplněk k oděvu.  

Čelenka se řadí mezi nejoblíbenější vlasové doplňky. Vytvořit šik účes je s nimi skutečná hračka. Stačí zvolit správný vzor a šíři čelenky a máte rázem postaráno o doladění vašeho outfitu.  

Přejete si čelenku s umělými květy, která je pro léto typická? Nebo si zamilujete trendy plastové čelenky se zvířecími vzory? Stačí jen džíny a bílou košili a můžete mít styling vyladěný každý den jinak.  

Milujeme šátky! 

K letním dnům neodmyslitelně patří sexy šátky. Ty můžeme nosit několika způsoby. Už jste vyzkoušeli turban? Nebo si z šátku vytvořit praktickou pokrývku hlavy, která vás uchrání před úpalem? Šátek lze uvázat i na styl čelenky. Uzlík můžete mít kdekoliv na vrcholku hlavy. Jeden šátek vám poslouží mnoha způsoby! 

Sponky se vracejí 

Oblíbené sponky nepatří jen do dívčího vlasového repertoáru. Letos zažívají pořádný návrat módní doplňky z přelomu milénia. Maxi sponky, nebo třeba motýlky si do vlasů nasaďte v libovolném množství.  

Vlasové doplňky zaženou nudu.