VERO MODA

Dánsko roku 1975 ještě netušilo, že ten rok bude pro něj naprosto přelomový. Toho roku totiž byla založena společnost, nazývající se Vero Moda. Zakladatelem byl Troels Holch Povlsen, který šel do svého podnikání bez sebemenších zkušeností. Věnoval se pouze obchodu se starožitnostmi, ale poté zatoužil po jiném odvětví. Móda byla to, co jej uchvátilo, a tak se tedy rozjelo jeho podnikání. Značka Vero Moda se stala velmi úspěšnou a dodnes je jednou z velice prodávaných značek. Jelikož si na své přijde zejména starší generace, je ochotna utratit větší částky byť za jeden malý nákup.

VERO MODA
VERO MODA

Společnost se nyní zaměřuje pouze na dámskou a pánskou módu. Nejvíce populární jsou v ženském světě šaty, které jsou nyní, v plesové sezoně, velice kupované. Jelikož se jedná o velice elegantní střihy bez nepříslušných vzorů, na své si přijdou zejména ty, které milují formálnější styl. Ve velmi široké nabídce se ale setkáte i s nadčasovými kousky, mezi něž se řadí především džínová bunda nebo velmi oblíbené krajky. V Pánské módě jistě oslní bundy a kabáty, případně košile.

Vero Moda jde stále s módou, proto se u této značky nesetkáte s věcmi, které by snad nebyly v kurzu. Každý prvek je vyroben dle aktuálnosti a dle novinek, jež si aktuálně dobývají celý módní svět. Najdete zde tedy velmi populární novinku, která spočívá v nadčasových šatech s úzkou sukní. Také vás jistě oslní kabáty s klopy, které stále ještě vedou v závodu jarních trendů.

Jelikož se blíží jaro, je načase, abyste si pozměnili svůj šatník. Letos to zkuste právě s touto značkou, protože ať už jste dáma či pán, najdete si vše, co vás zajímá. Díky tomu, že se zaměření týká dámské a pánské módy, určitě naleznete přesně to, po čem toužíte. Musíte ovšem vědět, po čem se třeba dívat. Některé módní trendy nejsou zrovna dobrou volbou a jistě z tohoto světa odejdou tak rychle, jako se do něj nacpaly.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová