Válenky, nadčasové a stále trendy

Až se na podzim ochladí, a nakonec dorazí i pravá zima, budeme opět tahat kabáty a zimní bundy ze svých skříní. Je třeba věnovat i pozornost našim nohám. Stejně jako se stále nosí jarní a podzimní kozačky a neztrácejí na své efektu. Staly se nedílnou součástí našich všedních dnů i zimní válenky. Jsou stále trendy a vysoce nadčasové. Našim nohám skýtají ohromné pohodlí. Na tuto pohodlnou zimní obuv do nevlídných zimních dní, kterou jsou originální australské válenky, nedáme nikdy dopustit.

Vrstvy a zase vrstvy

Vrstvení funkčního oblečení pro dosažení tepla je známá věc. U bot a hlavy je ale situace trochu jiná. Základ je mít hlavu v teple a teplo od nohou, proto je třeba zvolit tu správnou obuv. Pokud chcete vsadit na velké pohodlí a funkčnost, kam dřív nebo později nejedna nositelka podpatků stejně dospěje, zvolte válenky. Válenky jsou ideálním obutím do sněhu i na běžné nošení do chladnějších dnů. Válenky byly velkým hitem už pár sezón a není divu. Jejich schopnost zahřát naše nohy a neskutečné pohodlí nemá konkurenci. Dejte si však pozor na levné náhražky válenek.

Patent na obuv

Patent na kvalitu mají australští výrobci značek EMU a UGG. Válenky značek jsou vždy kvalitní, vyrobené z pravé ovčí kůže, voděodolné a nepromokavé. Australská ovčí kůže je měkká, jemná a umí regulovat tělesnou teplotu. Je silná, ale i ohebná a pohybovat se v nich lze snadno a pohodlně. Boty mají anatomicky tvarovanou stélku a gumová podrážka je vyrobena z kvalitního materiálu, odolná vůči náledí a sešlapávání. Zpevněná tvarovaná pata také zabraňuje známému sešmajdání,které je opravdu nevkusné. Vydrží vám na několik příštích sezón. Můžete je nosit i na boso, ovčí vlna totiž zabraňuje pocení a dá v nohám absolutní teplo. Jak poznat válenky UGG nebo EMU? Měkkou a ohebnou podrážku mají vyšší než 1,5 cm, na přední i zadní části podrážky je plynulý přechod, žádná dělicí čára. Na nášivce je nápis AUSTRALIA vytištěn tenkým fontem a na nášivce uvnitř boty je psáno MADE IN CHINA. Pravou ovčí kožešinu promněte mezi prsty, nesmí vám na ruce zůstávat, jinak není pravá.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová