V zimě se bez nich neobejdeme!

Je tady zima a k ní neodmyslitelně patří zimní oblečení. Zimní bundu a boty máme všichni, ale jak jste na tom s čepicí? Že čepici nenosíte? Tak v tom případě děláte obrovskou chybu. Čepice je jedním z největších letošních trendů. Můžete si vybrat od čepice s bambulí až po baret. Výběr je čistě jen a jen na vás.

Čepice s bambulí či bez

 

Čepice s bambulí je kousek, který nás doprovází již od dětství. A ani v dospělém věku si s ní neuděláme ostudu. Tato čepice lze nosit jak na hory, tak i do města. Ačkoliv se to nezdá čepice s bambulí je i elegantní doplněk. Skvěle vypadá k elegantnímu kabátu, který k ní barevně ladí.

Čepice bez bambule jako také nestárnoucí klasika. Kdo si na bambuli netroufne, zvolí tuto variantu a také neudělá chybu. Také se hodí jak ke společenskému tak sportovnímu oblečení.

Jako kapitán i v zimě

 

Ano, ano. Řeč je o kapitánské čepici, která není jen letní záležitostí. Je pravdou, že ji ale volíme v teplejších zimních dnech.  Od té letní kapitánské čepice se tato liší materiálem, ten je volen teplejší a čepice je trochu přiléhavější. Tuto čepici nosíme k elegantnímu stylu. Můžeme ji zvolit jak zdobenou nebo pouze jednobarevnou. Zde záleží na vašem vkusu a také zbytku outfitu.

Klobouky a barety pro dámy

 

Pokud jste se nenašla ani v jedné z předchozích variant. Vyzkoušejte klobouk či baret. Je to velice elegantní styl a hodí se jak k mladé ženě, tak ke starší dámě. Ovšem vyžaduje si celkový elegantní styl. Na výběr je celá škála barev, proto se nebojte odvázat a zvolit i barevnou verzi těchto modelů a tím oživit svůj outfit.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová