TRIUMPH

Sehnat příjemné, přizpůsobivé, kvalitní, ale především pohodlné spodní prádlo bývá pro většinu žen někdy velkým oříškem. Proto je načase tuto záhadu rozlousknout a zaměřit se pouze na jednu značku, která dominuje těmto částem oblečení. Historie luxusní značky Triumph sahá až do roku 1886. Celková působnost na trhu se řadí k těm opravdu úspěšným, proto se není čemu divit, že postupem času se společnost zaměřovala na nejrůznější provedení podprsenek nebo kalhotek. Nejdříve to byla pouze švábská manufaktura, jež se specializovala na korsetové zboží, ale během let se vyšplhala až k samotnému vrcholku hor – stala se světoznámou úspěšnou a především stále prosperující firmou. Dodnes se setkáte se stále novějšími a lepšími kousky různých tvarů a střihů.

Triumph je tedy firma zaměřující se na výrobu spodního prádla. Jedná se opravdu o kvalitní kousky. Široká nabídka jednoznačně zaručí, že si vybere každá žena. Jsou libo rozmanité druhy podprsenek? Nebo jste raději za klasické kalhotky s nohavičkou? Ať už upřednostňujete jakýkoli styl, jistě si přijdete na své. Triumph je totiž značka pro náročné.

triumph
triumph

Kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo neseženete jen tak někde. Každý žena určitě ví, jaké trable někdy v této oblasti mohou nastat. Nejsou velikosti podprsenek či se nelíbí styl nebo vzor a už z koupě sejde. Široká škála prodejen nejrůznějších značek nenabízí lichotivé a hlavně vkusné kousky, proto častokrát z nákupů přijdeme s prázdnou. S prázdnou však nepřijdeme tehdy, pokud zamíříme do prodejen této značky. Ochotní pracovníci vždy poradí a doporučí podprsenku vhodnou přímo pro danou ženu.

Triumph se ovšem nespecializuje pouze na spodní prádlo (i když se jedná o hlavní záměr celého podniku). V jeho nabídce se setkáte i s tílky nebo lehkými basic tričky. Jedná se však pouze o dámskou módu, pánové budou muset zkrátka jinam.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová