Triola

Značka Triola byla založena již v roce 1919 a za svou dlouhodobou historii si prošla velice překotným vývojem. Vyrostla z malé pražské firmy, národní podnik až po vysoce progresivní českou značku. Prádlo Triola je totiž šito doslova Češkám na míru a i tak je ve všech aspektech srovnatelný se světovou konkurencí a má mnoho zákazníků. Tradice a návraty ke kořenům jsou opravdu třeba a noblesní symbol prvorepublikové kvality je opravdu znát. Značka Triola stále zůstává a nadále šije v Čechách. Právě díky českým kořenům a dlouholetému působení na našem českém trhu má tato značka úspěch a jasnou představu o potřebách českých klientek.

Široká nabídka České značky Triola

Nabídka je opravdu skvělá a prádlo zahrnuje až 80 možných velikostí a košíčků podprsenek od AA až po G, H a I. Značka Triola má dlouholeté zkušenosti a kvalitní materiály, což jsou hlavní důvody, proč si vybírat právě zde. Značka Triola má své klientky mezi zákaznicemi všech věkových skupin. Při výrobě prádla klade důraz na precizní střih i šití a kvalitní materiál, aby spodní prádlo zákaznicím vyhovovalo. Inovované technologie pružně reagují na potřeby a přání klientek. Triola je důvěryhodnou značkou v oblasti spodního prádla, ale i každoroční novou kolekcí plavek.

Podpořte naše tradice i výrobu

Značka Triola reprezentuje ryze českou kvalitní módu dámského spodního prádla a plavek, která vyznává koncept kvality a stylu za příznivou cenu. Značka staví na téměř stoleté tradici ve světě módy. Flexibilní reakce na specifické požadavky zejména našich českých zákaznic firma ví, co potřebují, a uzpůsobuje nabídku módním trendům. Své novinky testujeme přímo na českých ženách, aby jim prádlo padlo jako na míru. Současné ankety ukazují, že zákazníci opět preferují tuzemské zboží, dávají přednost českým výrobkům, u kterých si mohou ověřit jejich původ. Značka Triola nabízí dámské a pánské noční a spodní prádlo, podprsenky, kalhotky, boxerky, plavky, župany, kabelky, taška a doplňky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová