TILAK

Historie velmi oblíbené značky outdoorového oblečení Tilak sahá až do roku 1986, kdy Roman Kamler poprvé ušil na svém šicím stroji úplně první výrobek. Jednalo se o domácí pečlivou práci, jehož poctivost a pečlivost se zachovala až do dnešního dne. Jelikož se jedná o českou výrobu, určitě si výrobky oblíbíte i vy. Navíc heslem této společnosti je především to, že zákazník je vždy a za každých okolností na prvním místě. Pakliže toužíte o bezchybném zpracování se 100% kvalitou, pak zamiřte do obchodních řetězců této parádní značky. Až se podíváte na jeden takový výrobek, vzpomeňte si, že vše začíná precizní návrhářskou přípravou, poté kroky pokračují k důkladné střihové přípravě a následně se přechází k opravdu báječnému šití.

Tilak se zaměřuje především na outdoorové oblečení, mezi které se řadí převážně oblečení na hory, do přírody, active nebo další doplňky, bez kterých se na túrách za dobrodružstvím jednoznačně neobejdete.

Především horolezci a ti, kteří milují hory, jistě ocení klenoty v podobě špičkových horolezeckých bund. Jelikož se značka zaměřuje jak na dámskou, tak na pánskou módu, proto si na své přijdou obě pohlaví. Nejen bundu, ale i ostatní vybavení na hory naleznete v široké nabídce této značky. Vše se šije v přijatelných a módních barvách, proto si na své přijdou i ti, kteří si jen tak něco neoblečou, protože nechtějí patřit do „out“ zóny. Všechny typy oblečení jsou nejen pohodlné, ale také vždy podle módních trendů. Kombinace červené nebo žluté naleznete hned ze začátku nabídky.

Jelikož se jedná o outdoorové oblečení, nemusíte se bát, že byste si úplně od jiné značky museli vybírat obuv. Ta je totiž také v nabídce Tilaku. Mimo to se tedy setkáte s doplňky, které taktéž potřebujete k různým sportovním činnostem jak na horách, tak v přírodě. V nabídce tedy naleznete i doplňky a veškeré potřeby na jejich údržbu. Všestranné šátky, přípravky pro vhodné praní funkčních materiálů, láhve na vodu či elegantní nože jsou právě to, na co se značka Tilak zaměřuje (kromě tedy, již zmiňovaného, dámského i pánského oblečení do hor či přírody).

tilak
tilak
Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová