Tělové lodičky? My říkáme ANO!

Každá žena určitě najde ve svém botníku černé kozačky či černé lodičky. Tak by tomu mělo být i u tělových lodiček. Jejich výhodou je praktičnost, opticky vám prodlouží nohy a hlavně, hodí se prakticky k jakémukoliv outfitu!

Tato barva lodiček je velice univerzální a můžete ji kombinovat s různými barvami. Oblečte k nim černou sukni či kalhoty a můžete vyrazit do práce či do společnosti. Vezměte si červené šaty a na rande budete vypadat skvěle. Máte sraz s kamarádkou na kefe? Vezměte džíny, bílou halenku, tělové lodičky a budete překvapená vy i kamarádka, jak skvělá volba to byla. Tímto jsme chtěli naznačit, že jsou vážně kombinovatelné ke všemu a ke všem příležitostem.

Dlouhé nožky

Snad každá žena touží mít krásné dlouhé nohy, ale ne každá jsme tímto darem obdarovány. Lodičky tělové barvy jsou tedy ideální volba, protože vám nohy opticky prodlouží. Trik tkví v tom, že téměř splývají s barvou vaší kůže, takže nelze přesně poznat, kde vám noha končí.

Podpatek?

Nejste zrovna fanouškem vysokých podpatků? Bojíte se vyrazit v podpatcích? Nezoufejte! Tyto tělové lodičky vypadají skvěle i s nižším podpatkem. Nebo si můžete pořídit třeba jen baleríny. Ty vám odvedou téměř stejně dobrou službu. Po čase třeba přijdete podpatkům na chuť, nebo chůzi na podpatcích natrénujete a pak přijdou na řadu ty pravé lodičky.

Je zde jedno pravidlo, které bychom měly dámy dodržovat, a to že lodičky s otevřenou špičkou nebo patou si obouváme spíše na méně formální příležitosti.

Pokud se vám tělová barva nepozdává, můžete jí nahradit krémovou či světle růžovou.

zdroj fotografie: moderni-boty.cz

 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová