Svěží vítr do šatníku, který vás nebude skoro nic stát

Máte poměrně hluboko do kapsy, a přitom byste rády něčím oživily svůj aktuální jarní šatník? Nevěšte hlavu, i s tímhle se naštěstí dá něco dělat. Každá z nás se někdy ocitne v situaci, kdy prostě nemá peněz nazbyt, a přitom chce stále vypadat hezky a svěže. Přitom se to nijak nevylučuje. Umění módy spočívá v kreativitě, schopnostech hledat něco nového, kombinovat a vymýšlet, ne v tom koupit si nejnovější a nejdražší model od známého návrháře.

 

Drahá koupě z vás elegantní ženu neudělá

Vykoupit butik známého a drahého návrháře dokáže každá žena, tedy pokud na to bude mít dostatek finančních prostředků. Rozhodně to ale neznamená, že bude chodit po ulicích jako elegantní a šik dáma. Jsou ženy, které sice mají peníze, ale za to nemají soudnost a vkus. Na druhé straně jsou i takové, které sice musí obracet každou korunu, ale za to se i tak dokážou pěkně obléknout. Ukážeme vám, jak na to, stačí pár drobností a můžete svůj outfit posunout někam, kde vám budou všechny závidět.

 

Šik kousek ze starého trička

Džíny a tričko či top. Jak je oživit? Zkuste hedvábné šátky, které budou s tričkem a džínami ladit. Tento výrazný prvek vám dodá šťávu. Pokud nenajdete šátek svých snů – kupte si v prodejnách výtvarných potřeb hedvábné šátky a barvy na hedvábí a zkuste si je namalovat. Ušetříte a budete mít kousek podle svých vlastních představ. Barvy na textil vůbec dokážou divy. Zkoušely jste kdysi dávno různé kreativní techniky? Vraťte se k nim a ze starého trička můžete pomocí batiky vykouzlit originální model.

 

Denim přímo svádí ke kouzlům

Chcete nějak oživit džíny? Zkuste roztřepený look. Je ale zbytečné si kupovat za drahé peníze už roztřepené džíny v obchodě. Vyperte ty staré, prostřihněte je, vytvořte díru, můžete zkusit třeba i nějakou aplikaci výšivkou, zkrátka fantazii se meze nekladou. Denim je nadčasový a dá se oživit různými způsoby, které vyjdou lacino. Máte pak nový model na volný čas a nebude vás to stát ani korunu navíc.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová