STORM

Sehnat v současné době kvalitní hodinky je nadlidský úkol. Je to převážně z toho důvodu, že se dnes na trhu setkáte především s nepravými hodinkami, které jsou dělány pod jménem těch nejlepších značek. To, že se nejedná o originály, však poznáte až po čase, kdy vám začnou rezivět, a vy si uvědomíte, že jste se stali oběťmi podvodu. Proto se vždy do hodinek vyplatí investovat, a to nemalými penězi. Teprve pak můžete mít jistotu, že vám dané hodinky nezreziví.

STORM
STORM

Dobrou volbou jsou například hodinky STORM. Tato značka je na trhu už od roku 1989. Tehdy ji neznal nikdo, byl to jen jakýsi pokus o přelom ve světě šperků a hodinek. Steve Sun se tehdy nemohl rozhodnout, jaký si vybrat design a zároveň i materiál, který by docílil nejen kvality zevnitř, ale i z venčí. V té době totiž každý design působil značně futuristicky, proto sháněl něco naprosto výjimečného. To se mu podařilo, ale jeho cesta nebyla tak lehká, jako tomu bývá u spousty společností, které vyrábí hodinky. Musel se setkat s řadou neúspěchů, než se konečně dočkal svého vysněného cíle. Dnes už ale jeho hodinky zná celý svět a každý druhý člověk je nosí na rukou. Sériová výroba těchto hodinek tedy pracuje na plné obrátky, protože poptávka po nich je opravdu obrovská.

Mimo hodinky se STORM zaměřuje také na kabelky a tašky. Kabelky ocení především ženy, protože se jedná o opravu unikátní a převážně elegantní kousky, které zaručují vždy dobrý vzhled a pokaždé rozzáří jakýkoliv look. Je nutné ale myslet na to, že nejen kabelka dělá outfit, proto na hodinky se nesmí nikdy zapomínat. Ty jsou vyráběny nejen v dámském, ale i v pánském provedení. Jelikož v široké nabídce této značky je opravdu mnoho verzí těchto hodinek, vybere si takřka každý. Náročnější klienti tedy nejsou sebemenším problémem.

Nezapomínejte, že nejen hodinky, ale i kabelky a jiné doplňky si můžete pořídit pod touto kvalitní a hlavně prestižní značkou STORM. Nemyslete si, že pouze s hodinkami vás uchvátí.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová