Jak se obléct na festival

Festival a léto k sobě prostě patří a jeho atmosféru je třeba si náležitě užít. Dobrá hudba, pivo, něco dobrého k snědku, čas strávený s přáteli a známými. K tomu super už vám chybí jen něco na sebe a pěkně vychytané outfity. Co si na takový hudební festival vlastně obléct vám zkusíme poradit. Má to být něco pohodlného ale zároveň také něco, čím na letním festivalu mezi ostatními pořádně vyniknete a jen tak se neztratíte v davu. Vezměte to z gruntu, prostě od hlavy až k patě.

Pokrývka na hlavu a vtipné tričko

Festival je totiž výbornou příležitostí, jak se odvázat a k tomu se například hodí květinové věnečky. Kdy jindy je také můžete nosit než v létě a ještě k tomu na festivalu? Pokud ale květy zrovna nemusíte a nejste zrovna milovníkem ozdob a věnečků ve vlasech, zkuste si naopak třeba nasadit na hlavu klobouk, který bude v konečném důsledku i mnohem případě praktičtější. Ochrání vás před úpalem, a to se vám ohromně vyplatí. Pokud se chcete odvázat, dejte to pěkně najevo. Vezměte na sebe tričko s vtipným nápisem. Na festival jsou jako dělaná. Džínové kraťasy jsou naprostá klasika, která možná nenadchne ani neurazí, ale z praktického hlediska jsou na tyto akce zcela ideální a dovedou být zatraceně sexy.

Boty, které vás nezklamou

Na festival je dobré mít boty, které už mají tak trochu něco za sebou. Mohou se vám v davu a ztížených podmínkách i na festivalu zničit. Vše zachrání nesmrtelné tenisky. Co si prostě budeme povídat, všude bude bláto a spoustu lidí, kteří vám v jednom kuse budou šlapat na nohy ve vašich botách. Bílé kecky raději nahraďte černou klasikou a neuděláte chybu.Na tuto akci možná nevolte kabelku, a když na ní trváte tak crossbody. Ležérně hozená křížem přes tělo a jedno rameno vám ponechá volné ruce a zaručeně ji nikde neztratíte. Baťůžek nebo vak s skvěle hodí, navíc teď zažívá velký boom. Praktické je na vacích především to, že jsou velmi lehké, skladné a ne příliš velké. Proto si do nich vezmete jen to, co so sebou nutně potřebujete.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová