Scholl

Značka Scholl byla založena před více než 100 lety. Americký lékař německého původu, Dr. William Mathias Scholl byl nadšeným studentem anatomie a fyziologie nohy. Dr. Scholl otevřel svůj institut a vyučoval anatomii i biomechaniku nohy vzhledem ke vztahu k celému tělu. Se studenty a výzkumníky hledal řešení pro různé potíže s páteří a onemocnění nohou. Vědecké poznatky ze svých výzkumů přenesl do výroby produktů. V České republice značka Scholl působí od roku 1994 a je synonymem kvalitních výrobků v široké oblasti péče o nohy. Dlouhou a úspěšnou historii si značka vybudovala díky vysoké kvalitě ve více než 70. zemích světa.

Značka Scholl

Na vývoji obuvi a dalších produktů dnes dohlíží rozsáhlý výzkumný tým, kam se řadí lékaři a specialisté z různých oborů. Najdete zde inženýry biomechaniky, neboť tato technologie zítřka pomáhá vyvinout prostředky, co chrání nohy a pro pohodlnější a zdravější chůzi. Značka Scholl je známá pro svou kvalitní zdravotní obuv. Značka Scholl ale nezanedbala ani další péči o chodidla a o zdravá chodidla pečuje velmi komplexně. Produkty odstraňují bradavice, přirozeně změkčují kuří oka na chodidlech a pomáhají pomůckami při odstraňování ztvrdlé a zrohovatělé kůže. Stará se také o popraskanou kůži na patách a spreje z řad Odour Control a Fresh Step pomohou na pocení nohou, proti zápachu a prodlužují životnost nošené obuvi.

Scholl a zdravotní obuv se spoustou doplňující péče

Vložky do bot vám dovolí chodit pohodlně jako ve zdravotní obuvi. Předchází bolestem, pálení chodidel a rovnoměrné rozložení tlaku na chodidla upraví držení chodidel v botě. Uleví i od bolesti při použití obuvi na podpatku. Speciální Biomechanics Sensitive Feet jsou vhodné pro trpící cukrovkou a artritidou. Najdete i zdravotní návleky a pro zlepšení pohybu elastické bandáže na jednotlivé klouby, poskytující oporu při různých aktivitách. Značka Scholl tedy zdaleka nenabízí pouze zdravotní boty pro ženy, muže i děti, ale i spoustu doplňků péče o nohy.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová