Salomon

Francouzská značka Salomon nabízí výrobky, které se vyznačují kromě léty osvědčené kvality a velké funkčnosti, také svým velmi atraktivním designem a celkovou propracovaností. Byla založena v roce 1947 zakladatelem Françoisem Salomonem, jeho ženou a synem Georgesem. Z kompletního výrobního sortimentu této značky, která nabízí běžecké, outdoorové i lyžařské vybavení až po veškeré vybavení na cesty a pro volný čas si vybere prostě každý. Výběr produktů je a nabídka je neustále rozšiřována o módní novinky.

Se Salamonem nejen na hory

Opravdové zapálení pro zimní sporty je právě to, co motivuje Salomon stále vymýšlet zcela nové technologické novinky, špičkové materiály a střihy, pro oblečení, sportovní boty a tašky. Značka vznikla přímo v srdci francouzských Alp a od té doby se již nikdy nezastavila ve svém vývoji, ve vymýšlení stále nových inovovaných věcí a překonávání limitů. Neotřelý sportovní design jejich lyží a perfektně propracované funkční oblečení jsou naprosto revolučním konceptem, který mění dimenzi lyžařského sportu. Značka Salomon se stala doslova lídrem pro všechny, pro koho jsou vášní hory.

Salamon a outdoorové sporty

Salomon
Salomon

Značka Salomon je francouzská společnost se sídlem v Metz-Tessy, která vyrábí sportovní vybavení zejména určené pro lyžování, ale i outdoorové sporty. Nyní ji vlastní finský konglomerátem Amer Sports, pod něhož v současné době spadají i další firmy. Jde o jedničkou na trhu pro všechny outdoorové sporty. Také jejich doplňkové zboží, jako jsou tašky a batohy se stávají legendou, jsou vysoce kvalitní, funkční a inovativní. Batoh a boty s provedení Salomon znamená sílu při zvládnutí všech situací. Světový lídr v oblasti zimních sportů a oudoorových sportů je proslulý svými vysoce inovativními výrobky, které jsou orientované právě na sportovní výkon. Značka Salamon tak nabízí dámské, pánské a dětské sportovní oblečení, boty, kabelky, tašky, batohy, kufry, doplňky, čepice, šály, rukavice a sportovní vybavení.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová