Rieker

Německá značka Rieker vznikla ve Schwarzwaldu v roce 1874. Založil ji Heinrich Rieker. Módní značku si drží již celých 5 generací až do dnes. Na počátku společnost Rieker vyráběla obuv výhradně pro bohaté klienty z Itálie. V současné době to již ale zdaleka neplatí a tato společnost se otevřela celému světu, zejména s produkty, které si mohou dopřát skutečně všichni. Tato vysoce oblíbená a vyhledávaná německá obuv značky Rieker si dokázala vybudovat velmi dobré jméno a má na svém kontě velké množství stálých a spokojených zákazníků v zahraničí i v České republice. Je to nejen díky kvalitě a provedení bot, ale i díky velmi elegantnímu nadčasovému designu, důmyslnému výběru lehkého kvalitního materiálu a pro použití moderních technologií při jejich výrobě.

Pohodlí, kvalita i komfort

Oblíbená vycházková obuv německé značky Rieker se vám hodí v momentě, kdy potřebujete opravdu projít denně pěšky mnohem větší vzdálenosti. Tehdy vám značka Rieker poskytne dostatečné pohodlí a je skutečně dobrou volbou. Název vycházková obuv zde platí do posledního detailu zpracování bot, které vydrží v plné kvalitě opravdu velmi dlouhou dobu. Pokud často chodíte, v těchto botách budete i po náročném a vyčerpávajícím dni mít nohy odpočaté a svěží, nikoliv plné otlaků a mozolů. Tato značka totiž za svůj komfort vděčí hlavně obzvlášť lehkému Rieker materiálu a speciální Rieker konstrukci. Značka Rieker nabízí vysoce flexibilní a komfortní obuv vhodnou pro zcela přirozený pohyb. Obrovským plusem je fakt, že obuv jaksi skýtá nohám více místa pro větší pohodlí.

Pohodlí pro celodenní nošení

Značka Rieker tak přináší speciální druh obuvi, ve kterých vydržíte dlouhou chůzi, stání i sezení, obuv se správnými propracovanými funkcemi a optimálním účinkem. Speciální materiály a konstrukce způsobuje minimální hmotnost této obuvi, nejvyšší možnou flexibilitu, optimální absorpci při jakémkoliv nárazu a opravdu znatelně více prostoru ve vaší botě. Tato obuv má totiž speciálně upravené stélky pro zdraví a pohodlí nohou. Unikátní použití technologie Antistress zaručuje, že je obuv příjemná jak při dlouhém stání, tak i sezení a komfortně se nosí po celý den. Díky speciálně upravené stélce příznivě ovlivňující lidská chodidla, velmi lehkým použitým komponentům a výjimečné konstrukci, je tato obuv Rieker nejlepší volbou. Značka Rieker nabízí pohodlnou a kvalitní dámskou, pánskou i dětskou obuv, tašky i kabelky a doplňky. Patří sem tenisky, polobotky, mokasíny, baleríny, lodičky, kozačky, sandály, pantofle, žabky, dřeváky i outdoorové boty.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová