REPLAY

Toužíte po opravdu kvalitních džínech? Zamiřte jednoznačně do obchodních řetězců značky Replay! Tato velmi známá módní značka se zaměřuje především na pohodlné džíny. Touhu vytvořit právě tento produkt měl Claudio Buziol v roce 1978. Myšlenka se zrodila toho roku v italské oblasti Veneto a chtěla ukázat, že i džíny dokážou být opravdu komfortní. Již z počátku měla velký úspěch, protože do té doby byly džíny pouze nepohodlná povinnost, bez níž jsme nevyšli ven mezi lidi. Úspěch byl tedy opravdu na místě. Lidé si ji oblíbili, a tak začala značka vyrábět v roce 2001 ještě obuv. O osm let později se ukázala se speciální kolekcí, která se jmenovala Replay Col Lectors, a ta ukázala džíny s voděodolným materiálem.

Jelikož se stala firma velice oblíbenou, nyní se s jejími výrobky můžete setkat i v oděvnickém světě. Začala se totiž zaměřovat nejen na džíny a obuv, ale také na košile, kraťasy, spodní prádlo a kšiltovky. Jedná se o velmi stylové kousky, které jsou i po těch letech velmi oblíbené. Jak boty, tak oblečení je totiž opravdu pohodlné. Replay navíc pohodlnost upřednostňuje, a tak se právě proto stal velmi oblíbeným v módním světě.

replay
replay

Vždy styloví

Značka jde vždy s módou, proto nyní v její nabídce najdete převážně boty zlaté a stříbrné barvy. Co se týče džínů, jistě nepřehlédněte především ty děravé, jež jsou nyní také velmi v kurzu a v kurzu určitě ještě nějaký ten pátek zůstanou. Na své si ale přijdou i rodiče s dětmi, proto i do dětského oblečení se Replay angažuje. V této sekci se specializuje především na bundy a vesty.

Jelikož se jedná o vážně trendy značku, vždy si můžete být jisti, že budete v kurzu. Ať už si koupíte bundu, džíny, košile, kšiltovku nebo boty, budete zářit na míle daleko, protože to, že máte styl, půjde vážně znát. Oblékněte do této značky nejen sebe, ale i své partnery či děti, protože společnost se zaměřuje jak na dámské, tak na pánské i dětské oblečení.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová