Rejoice

Česká republika jednoznačně exceluje ve firmách, které jsou na tomto území postaveny. Čím dál častěji totiž narážíme na nové a nové velmi známé značky, které si doslova podmanily celý svět. Třeba se nyní jedná o batelovskou značku Rejoice, která se specializuje na výrobu outdoorového oblečení pro muže a pro ženy. Možná si myslíte, že jste o této značce ještě neslyšeli, tudíž se řadí nejspíš k novinkám, které náš trh přináší, ale není to novinka. Na trhu je totiž už od roku 1998. Vše začalo původně v malé dílně, kde se nejprve šily kalhoty se záplatami. I když se kalhoty se záplatami staly opravdu trendy v poslední době, v té době se firma na těchto kalhotách uživit nemohla, a tak rozšířila svůj sortiment o další výrobu. Nyní se jednalo o jiné produkty, konkrétně o outdoorová trička, mikiny, sukně a jiné různé doplňky, které jsou zapotřebí ke sportům, jako je horolezectví nebo turistika. Jelikož je jaro, tak se s příchodem teplého počasí horolezci a turisté začínají vybavovat na nadcházející sezonu. Hledají si proto nové značky, se kterými by to pro letošek mohli zkusit. Až ovšem narazí na kopretinu značky Rejoice, která je jakýmsi symbolem celé značky, jednoznačně docílíte toho, že už k jiné jen tak nezamíříte.

Značka, která není vhodná jen do hor

Samozřejmě, že outdoorové oblečení využívají zejména turisté a horolezci či jiní nadšenci přírody. Vhodné jsou tyto kousky také na běžné použití, protože na procházky chodí snad každý z nás. Jedná se o zdravé aktivity, a tak proč je nedělat alespoň dvakrát do týdne. Navíc jsou tyto aktivity velmi oblíbené, protože si přijdete jednoduše na své se svými blízkými. Popovídáte si, uvolníte mysl a vypustíte špatné myšlenky z těla. Takové procházky jsou opravdu dobré, zejména tehdy, kdy je tak přijatelné počasí, jako je v současné době na začátku jara. Jednoduše je mnohdy hřích, když při sluníčku nevytáhneme paty z domu.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová