Psaníčka doladí nejen elegantní look

Plesová sezona je už za námi. Pro někoho se jedná o smutnou událost, protože plesy naprosto miluje. Především ženy jsou většinou rády, když se mohou vyháknout jako princezny. Noblesní róby, kožešina kolem ramen, drobná kabelka do ruky a boty, nad kterými zůstává ohromen nejeden návštěvník a zúčastněný plesu. Někdo si však oddychl, protože plesová sezona také může znamenat utrpení, a to u těch, kteří třeba neumí tančit nebo nemají rádi, když jejich nohy trpí kvůli nepohodlným lodičkám či polobotkám.

Psaníčka na ples

Z plesu však zejména ženám zůstane jeden doplněk, který mohou využívat celý rok, a sice kabelka zvaná psaníčko. Jedná se o drobnou kabelku většinou bez poutka. Její popularita stoupla naprosto fenomenální rychlostí, protože se začala nosit k naprosto běžným outfitům. Stejná situace nastala například u lodiček, které byly jednoznačně definovány jako typ obuvi, který se hodí opravdu ke všemu. Nyní se třeba lodičky nejvíce nosí k roztrhaným džínům, k basic tričku a ke klobouku. Co na to říct? Móda je jednoduše vpřed a dává možnost i těm z nás, kdo miluje jak ležérnost a pohodlnost, tak nekonečnou eleganci a utrpení. Avšak u psaníček se většinou říkalo, že jsou to takové typy kabelek, které se moc neunosí. Ony však jaksi ukázaly pravý opak.

Už se nemusí nosit pouze objemná taška přes rameno nebo třeba drobná kabelka s popruhem. Ať už na sebe vezmete cokoliv, zkuste to s psaníčkem, které je nyní naprosto v různých kombinacích. Jelikož je jaro, volte kabelky, jež mají pestré zbarvení. Takové pestré barvy vám totiž zaručí stylovost. Čím barevnější kousek totiž budete mít, tím více budete trendy, a to jistě každá žena chce. Díky pestrobarevnosti navíc rozbijete každý všední outfit. Nemusíte přemýšlet, zda obyčejný třeba černobílý look nebude působit nutně, když k němu doplníte jednoduché psaníčko ovšem třeba královsky modré barvy. Zaujmete jistě i pestře žlutou či sytě červenou barvou. Právě tyto tři odstíny totiž dominují pultům obchodů a není se čemu divit, jedná se o ty nejlepší barvy ever!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová