Pravidelná probírka šatníku: Značkových kousků se nezbavujte

Naši předkové měli ve zvyku pravidelně uklízet, třídit šatník. I my bychom se měli tohoto prastarého zvyku držet, i pokud jde o oblečení. Zkuste si alespoň dvakrát ročně vyhradit termín na probírku šatníku. Mizet by měly hlavně nepříliš kvalitní sezónní věci. Naopak značkové kousky si nechte.

Očista pomáhá zbavit se minulosti

Obnova šatníku je velmi důležitá. Zbavujete se starého, abyste dokázali dát prostor novému. Jsou národy, které svoje staré oblečení dokonce pálili. Důvodem nebylo pohrdání nebo rozmařilost z dostatku, ale snaha očistit se od minulosti. Vy tak daleko rozhodně nezacházejte. Mnohem smysluplnější je, poslat oblečení dál na charitu chudým a potřebným. Díky tomu si uděláte místo ve skříni. Tento přístup vás také naučí kupovat si kvalitní, značkové věci. Ty totiž rozhodně nejsou na jednu sezónu. Třeba tašky Calvin Klein, Armani nebo Guess vám budou dělat společníka mnohem delší dobu. Jsou kvalitní a nadčasové.

Nejde o žádný snobismus

Občas stojí za to oživit outfit novou kabelkou, která na rozdíl od šatů stárne mnohem pomaleji. Značková kabelka je výbornou investicí, zejména pokud vše doladíte do nejmenších detailů a součástí bude i v ní důmyslně ukrytá značková peněženka. Nezapomeňte, že značkové módní zboží vám nabídne záruku v perfektní kvalitě. Aby se vám dobře a pohodlně šlapalo po městských chodnících i v přírodě, v kurzu je i jarní obnova botníku. Značková obuv u vás dostane své místo. Žádná z žen totiž není tak bohatá, aby si mohla kupovat levné nekvalitní věci. Podobné nákupy totiž vyjdou nakonec velmi draho. Neutrácejte zbytečně za nízkou kvalitu.  Značkové zboží není snobismus. Když ho dobře vyberete, má prakticky univerzální nositelnost, hodí se k mnoha různým oděvům a vydrží vám klidně i dlouhá léta.