Popcornová barva hýbe světem. Osloví i vás?  

Není to žlutá a není to bílá. Světlý odstín, který v sobě mixuje různé sytosti světle žluté barvy s bílými místy, se stává hitem. Promlouvá v módním i textilním průmyslu, a to velmi hlasitě.  

Popcorn dekorační látky 

Na sociální síti TikTok se o popcornové barvě dozvíte z každého rohu. Nejen, že se stal oblíbenou barvou oděvního odvětví, ale dokonce se stává vítanou součástí bytové architektury. Garnýže tak nenesou již jen sněhobílé záclony, ale také módní popcornové závěsy. Dekorační látky v bytě připomínají jedinečné chvíle pohody, kdy si sednete s křupavou dobrotou do kina. Domů se tak rozhodně budete těšit.  

Jako sladká kukuřička 

S blížící se podzimní sezónou se můžete spolehnout na to, že se popcornová barva objeví také v módních kolekcích. Již v jarních trendech jsme se neobešli bez popcornového overshirtu, maxi size svetrech a mikinách, ale také bez sexy šatů v této netradiční barvě. Přejete si cítit se jako sladká kukuřička? Pořiďte si podzimní svrchník v této trendy barvě.  

Barevné kombinace 

Popcornová barva je trendy, navíc se dá skvěle kombinovat s dalšími odstíny. Dekorační látky v bytě, nebo váš outfit, tak můžete poskládat například ze zcela přírodních odstínů. Hodit se bude například jemná šalvějová, tradiční ivory, nebo také hnědá barva. Popcorn ale hravě zvládne i glamour look. Přidejte smaragdovou nebo červenou barvu a užijte si barevnou jízdu! Popcornová barva také dokonale vynikne na černém pozadí, kde bude jedinečným solitérem.  

Spadané listí 

Před podzimem je dobré si udělat zásoby a naplnit šatník i domov veselými barvami. Oranžová, sytě hnědá, červená a popcornová barva, to budou skvělí reprezentanti dobrého podzimního vkusu.  

Na světě snad není nikdo, kdo by neměl rád popcorn. Popcornová barva si skvěle rozumí s dalšími přírodními odstíny. Užijte si podzim v barvách.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová