Polobotky jako pohodlná varianta elegance

Mnoho žen miluje formální styl. Většina z nich to má dokonce jako povinný dress code do práce. Jedná se zejména o profese sekretářek, pojišťovacích služeb či jiných pracovnic, které působí v kancelářích. Tento styl navíc preferuje čím dál více zaměstnavatelů, protože působí vždy elegantně a profesionálně a jedná se tedy o dobrou značku podniku. Neukazuje se tedy, že v dané společnosti pracují špinaví zaměstnanci, kteří se neřadí zrovna k té dobré vrstvě obyvatel. Ovšem pokud vidíte na ulici slečnu, která si kráčí v kostýmku nebo muže, jež je oblečen do úhledného obleku, vždy vám na paměti přistane myšlenka, která se vztahuje k otázce, kde asi daná osoba pracuje.

Formální styl se tedy řadí nejen k běžným dress codům, ale také k velmi oblíbeným outfitům, které rády nosí ženy. Bohužel si tento styl ženy řadí pouze k lodičkám a díky nim ho nerady běžně nosí. Vždyť nikdo nechce, aby ho den co den bolely nohy z ne příliš pohodlných bot. Jenže této nepohodlné sféře je už konec! Na scénu přichází polobotky!

Jsou pohodlnější než lodičky – o tom není sporu

Pokud milujete úzké kalhoty a saka, nevzdávejte se jich pouze pro to, že si myslíte, že se k nim hodí pouze lodičky. Není tomu tak. Pasují k nim perfektně také polobotky a právě ty jsou nyní mnohem modernější než klasické lodičky. U obou druhů této obuvi se však jedná o nestárnoucí kousky, a tak i když zvolíte jakákoliv, vždy to bude dobrá volba. Samozřejmě musíte uvažovat i nad barevnou kombinací těchto bot. Polobotky stejně jako lodičky nejsou totiž pouze o černé variantě. Nyní je k dispozici mnoho barevných kombinací a hlavně vzorů, a tak neváhejte a zkuste svůj formální styl plný elegantnosti trochu vylepšit.

Polobotky nyní zakoupíte i v nejrůznějších vzorech a právě to je to hlavní, co skvěle rozzáří váš look. Nebojte se experimentovat, vždyť obuv už dávno není pouze o jednom zpracování.