Pietro filipi

Česká značka Pietro Filipi je módní autorská značka založená v roce 1993 působící na ve světě módy už více než 20 let. Sází nejčastěji na velmi nadčasové tak trochu minimalistické střihy, vysoce kvalitní materiály a precizní krejčovské zpracování. Za značkou Pietro Filipi stojí jednak přední čeští, ale i zahraniční designeři, což právě této značce zaručuje nejen úžasnou originalitu, ale i velmi nepřetržité sloučení s aktuálními módními trendy. Značku Pietro Filipi tvoří zejména produkty pro moderní, elegantní a zároveň dynamické zákazníky, pro něž je móda naprosto neodmyslitelnou součástí životního stylu a vyjádřením vlastní osobnosti.

Česká módní značka Pietro Filipi

Pietro Filipi je česká módní značka a její italský název vznikl díky návrhářské skvělé inspiraci právě Itálií, jejím vyhlášeným designem a vztahem k módě. Italové mají vztah k designu, kultuře, ale i k umění žít. Umí velmi dobře ocenit krásné věci, které život nabízí. Proto je značka zvláště vhodná pro klienta, který sleduje módní trendy a velmi dobře se v nich orientuje. Pro všechny, co si své oblečení vybírají zejména podle své individuality a vytříbeného vkusu. Pietro Filipi tak nabízí zejména stylovou městskou módu určenou pro mnoho příležitostí. Pro každou sezónu jsou vždy tradičně zastoupeny různé varianty oblečení, tedy společenské a formální business oděvy. Její smart casual kolekce jsou inspirované posledními světovými módními trendy.

Značka Pietro Filipi

Pietro filipi
Pietro filipi

Oděvy a doplňky značky mají svou hodnotu v designu, vysoce kvalitním použitém materiálu a precizním zpracování. Styl značky Pietro Filipi odráží zcela nadčasovou eleganci a smyslnou sofistikovanost. Za módními návrhy a připravovanou novou kolekcí stojí skvělý tým úspěšných návrhářů. Proces tvorby módní kolekce trvá vždy rok. V rámci těchto příprav navštěvují designéři módní veletrhy v Paříži a Miláně, kde se každou sezónu vystavují modely od předních evropských výrobců a skvělé materiály. Témata kolekcí se pak dále rozvíjí a všichni návrháři diskutují společně. Spolupráce s týmem všech konstruktérů a krejčových probíhá v jejich modelářské dílně, kde se pak realizují modely. Značka Pietro Filipi nabízí dámské a pánské oblečení, kabelky, tašky a doplňky.