Pepe Jeans

Značka Pepe Jeans byla založena v roce 1973 doslova pod mostem na londýnském Portobello. V Londýně ji přivedli na světlo světa bratři Nitin, Arun a Milan. Název Pepe je prostě jednoduše proto, že je to krátké a jednoduché slovo, které si každý zapamatuje a dokáže jej vyslovit. První obchod měli na trhu v pronajatém stánku na Portobello Road. Jejich produkty odrážely poctivou práci a vysokou kvalitu a džíny byly brzy oblíbeným a vyhledávaným artiklem. Značka se dokázala prosadit a nyní má více než 300 obchodů po celém světě. Patří mezi špičky v oblasti módy a vítězí v nabídce džínů a všech riflových oděvů. Specialitou značky jsou právě džíny a variant je opravdu přehršel.

Značka Pepe Jeans

Pepe Jeans
Pepe Jeans

Nabídka značky Pepe Jeans nesmírně různorodá a najdete v ní trička i kožené bundy pro všechny rockery i elegantní šaty do divadla. Pepe Jeans je jasná legenda a také kvalitní denimová móda nabízená ve víc než 80 zemích celého světa. Značka je známá obrovskou rozmanitostí svých kolekcí, často pořádá také skvělé módní přehlídky a tvářemi jsou ty největší hvězdy. Můžeme třeba jmenovat Ashton Kutcher, Fernando Alonso, Cristiano Ronaldo, Sienna Miller, Kate Moss nebo Natalia Vodianova. V roce 2008 značka svou kolekcí inspirovanou Andy Warholem doslova šokovala a ta se stala velkým hitem.

Ležérní Pepe Jeans

Ano, opravdu je ležérnost na prvním místě. V oblečení se může najít každý z nás. Značka Pepe Jeans nabízí džíny různých střihů, které mohou lichotit každé postavě, trika na každodenní nošení, košile, jejichž vypasované střihy zejména ocení ženy. Šaty zaujmou lehkostí i zajímavými střihy a oživí váš šatník. Riflové bundy se skvěle hodí na party nebo koncerty, zaujmou i dobře střižené kabáty. Mnoho různých doplňků rozzáří každodenní outfit, který podtrhne vaši osobitost a bude velmi nevšední a originální. Značka Pepe Jeans nabízí riflové oblečení pro muže, ženy i děti vyhledávané kvůli jejich pohodlným střihům a velmi kvalitním příjemným materiálům. V nabídce jsou boty, tašky, kabelky i hodinky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová