Pánská sportovní móda v jiném hávu

Pokud zrovna pánové shání inspiraci, jak svou oblíbenou sportovní módu nosit i do města, máme pár spolehlivých typů. Jednou ze značek, které tento trend prosazují, je třeba značka Dyne, která rozhodně ví, jak na to. Název Dyne je odvozeninou od řeckého slova dynamis představujícího sílu a moc. To zcela vysvětluje, proč tato značka proniká i do jiných značek a o jakou módu vlastně jde. Pánské kolekce stojí spíše na světlých technických materiálech, průsvitné bílé a tenké šedé, kterými se lehce proplétají černé detaily. Možná jste si již všimli, že už dávno není pravdou, že by podzim a zima musely být smutné a v tmavých barvách, tak lze očekávat, že nadcházející sezony nebudou jiné.

Sportovní duch a prudká elegance

Na nohou budou tenisky, to je jasné. Sportovní tenisky, mohou lehce připomínat ikonické NikeAirMax, ty novější typy sportovně elegantního typu ale postrádají onu podstatnou vzduchovou bublinu. Tím jsou více nadčasové, nositelné pro mnoho příležitostí a neutrální. V módě se jde ale ještě mnohem dál než k uvedení známé barevné či neutrální sportovní módy. Na světlo světa přichází trend posledních let s názvem tapeování. Pomocí barevných kinesiologických pásek na mnoha módních molech měli modelové polepena lýtka, stehna i krk. Je třeba dodat, že na molu bylo některé umístění tapů správné, jiné bylo jen na okrasu.

Okrasa v podobě tapeování i tetování

Vedle těchto pásek se u mužů objevuje i četné tetování. Móda se stále vrací a zdobí se i muži. Je třeba jen nepodlehnout těmto výkřikům módy zcela. Ženy chtějí stále silné muže, kteří tak vypadají. Zženštilé typy z mol jim nakonec nic neříkají a doma by je nechtěli. Kombinováním více sportovních kousků dohromady se stylistům v poslední době podařilo vyvolat opravdovou iluzi skutečných sportovců s velkým módním vkusem. Nebo jim alespoň předat vhodnou inspiraci pro běžné muže, kteří si až do teď mysleli, že sportovní bunda je vhodná jen na sport. Přesto dění na módních molech vždy raději vydělte dvěma. Muž musí zůstat mužem, i když v extravagantním duchu.