Pánové, okouzlete ženu na prvním rande – jak?

Pánové, pokud se chystáte na první rande se ženou, kterou byste rozhodně chtěli okouzlit, pak se zaměřte na look, který si oblečete. Mnohým z vás se jistě může zdát toto absolutně nepodstatné, ale první dojem má co dočinění i s oblečením. Pokud muž nedbá na to, co má na sobě, pro ženu je to signál, aby se od něj držela co nejdál. Pokud se však muž umí obléknout, pak si může být jistá, že se doma denně nepotkává s maminkou, která se o něj stará.

Pro ženy je tedy oblékání důležité. Říká o mužích mnohem více, než si myslí. Proto jestli se chystáte na první rande, řádně si promyslete, co si vzít na sebe. Každá snaha se cení, ale každý překlep často odečítá body na konečném hodnocení.

Pakliže si nejste jisti, co byste si měli na sebe obléknout, přinášíme pár rad, které vám zaručeně napoví, co je dobré a co ne.

Čeho se vyvarovat?

První rande bývá většinou někde v kavárně, kde si dva povídají o všem možném, popíjí kávu a vzájemně se tak poznávají. Jindy to bývá nějaká večeře či něco podobného. Díky tomu, že se většinou uchýlíte do nějakého podniku, nedoporučují se byť dnes velice moderní roztrhané kalhoty. Až půjdete na nějaký výlet, pak po těchto kalhotách sáhněte, ale na první rande nejsou zrovna dobrou volbou.

Vyvarujte se taky divokým vzorům, které bývají většinou na košilích. Jedná se o ty klasické košile, které na sobě mají exotické vzory, jakými jsou třeba exotičtí papoušci nebo jiná exotická zvířata. Mimo to jsou tabu samozřejmě špinavé tenisky nebo český módní hřích – sandály s ponožkami.

Co si vzít?

Nikdy neuděláte chybu, pokud si na sebe dáte košili. Košile se hodí naprosto ke všemu – je skvělá nejen do kavárny, ale také do noblesní restaurace. Vyvarujte se jenom nevšedním barvám, jakými jsou například růžová nebo fialová či zelená. Samozřejmě pokud to bude ve vzoru košile, pak se tomu nebraňte – například to tak bývá u kostkovaných košilí.

Co se týče obuvi, nebraňte se teniskám, jen vážně hleďte na to, ať nejsou celé špinavé. Jinak uděláte dojem například se slip-ony nebo třeba s oblíbenými polobotkami, které dnes najdete v různých variantách a zpracováních.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová